Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Pa ne tako da promašiš dilberu..........................E, jebote.....iz namerne lične 1 poen.............Baš šteta, na kraju je moglo da se dobije.

Edited by Tresko
Link to comment

ovoliko glupana nije nikad bilo partizanu.

ne vredi im ni crtati.

u prvoj primamo 28. 

 

Edited by bradilko
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, *edited by mod said:

Baš šteta. Ranjivi su ako uspemo da dođemo do pete.

+ milion

 

samo treba da prelome u glavi

Link to comment
6 minutes ago, biki012 said:

Cemu namerno promaseno bacanje na 10 sekundi do kraja? Prvi put to vidim. 

Ma dobro, ima nekog rezona, uveo si još trojicu visokih na skok, pa da se da na skoku koš, eventualno uz faul i da predješ u vodjstvo. Ali ne onako promašiti i zaleteti se na koš izvodjač slobodnog pre nego što lopta dodirne obruč. To nije u redu.:D

Link to comment

Ja sam po prirodi optimista, ali nasa sansa je bila veceras. To bi stravicno okrenulo momentum u nasu korist... ovako mozda bude i metla

Link to comment

pa još da je prvi ušao u reket, nego…

 

 

želimir obradović je gospodin kakav ne zaslužuje ovaj glib u pioniru da vidi ni na slici

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment
Just now, ZokiAsov said:

Ja sam po prirodi optimista, ali nasa sansa je bila veceras. To bi stravicno okrenulo momentum u nasu korist... ovako mozda bude i metla

Ogromna šansa. Ali ih je Kalina mudima vratio sa one dve trojke, a pomogao je i Ledej sa izgubljenom sa kolena i onom nogom pod reketom. Panter sramno igra najvažnije utakmice osim treće protiv Budućnosti, do koje nije ni trebalo da dođe da se on pojavio. 

 

Sada očekujem reprizu u ogledalu ove dve utakmice. Dobijamo prvu u drugoj klanje i valjda dobijamo a u trećoj će stoka seljačka sa tribine da pojača na 12 pa ako nas to motiviše super, a ako ne onda jbg.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...