Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

12 hours ago, goofs said:

Nisam gledao utakmicu, samo sad videh ovo

 

Ovo je cist kos, na YT ima fina opcija da se snimak pusti uspeoreno na 0.25 brzine, vidi se da lopta udara u obruc pre nego Lesor prelazi liniju za bacanja. Opasan fail sudija.

 

No nebitno, po komentarima vidim da smo imali 2 bacanja i loptu sa strane na -4, a i da smo generalno sami sebi jamu iskpali, kao puno puta ove sezone.

 

Cisto kao suza iz bilo kog ugla posmatrano. I da je prestupio pre udaranja u obruc ocigledno je da nije to svirano jer bi konsultovali snimak da potvrde odluku.

Jedino jos stavka:

- shooter shall not fake a free throw je mozda donekle podlozna tumacenju, ali to se odnosi na fintu, a da ne izbaci iz ruke, besmisleno u ovom slucaju. 

 

Link to comment

ako zanemariš prestup Foxa, pametnjaković sa twittera pokazuje da je situacija u kojoj se sinoć našao Lesor regularna, vezano za nameran promašaj slobodnoh bacanja.

Edited by Filozof manijak
Link to comment
8 minutes ago, Filozof manijak said:

ako zanemariš prestup Foxa, pametnjaković sa twittera pokazuje da je situacija u kojoj se sinoć našao Lesor regularna, vezano za nameran promašaj slobodnoh bacanja.

i takodje pokazuje da ni sam ne razume problematiku situacije, no nebitno.

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

ako zanemariš prestup Foxa, pametnjaković sa twittera pokazuje da je situacija u kojoj se sinoć našao Lesor regularna, vezano za nameran promašaj slobodnoh bacanja.

 

inace sva pravila koja vaze u nba, vaze i van nba?

pitam za @MiddleClass 

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

ok, samo sto pametnjakovic sa twittera kaci gresku sudija da bi dokazao drugu gresku sudija?

 

pa pametnjaković sa tvitera samo pokazuje da ima jako veliki broj ljudi koji ne znaju košarkaška pravila. zemlja košarke moj kurac, ni ljudi ovde sa foruma ne znaju da čovek može da uhvati loptu, ne zna se kad se ulazi u reket, a kao se prati košarka. teze o tome da li lopta ide odozgo ili odozdo, šta je finta šuta, šta nije, bukvalno pakao šta se sve može pročitati. ali ti se hvataš za milisekundu prestupa. 

Link to comment
13 minutes ago, Ros said:

 

inace sva pravila koja vaze u nba, vaze i van nba?

 

 

kačio vam je čovek fiba pravila ali džaba

 

mislim, ta pravila su jasna i odavno postoje, nisu se menjala da se ja sećam u skorije vreme. 

 

ali šta kaže kostić "ovo ne može ne ne ne ne ne može"

Edited by theanswer
Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

 

 

ali šta kaže kostić "ovo ne može ne ne ne ne ne može"

 

 

"Snimak nije tačan"

 

Izblamirali su se i Edin i Njanjavi ove više nego svih sezona ranije zajedno.

  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...