Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Onda Čoki ide na TV da priča kako su napravili igrača za enbea.

 

Baš lep i mlad tim imamo, ovu sezonu proglašavam za tranzicionu i neću se nervirati kako god da se završi.

  • +1 6
Link to comment

Ja kada sam god gledao Vukcevica u Realu, uvek je ostavljao dobar utisak  u limitiranoj minutazi, mislim da je on spreman odmah da pomogne Partizanu. Tristan je cetvorka, to je igrao i u Realu.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Micko8 said:

Tristan je cetvorka, to je igrao i u Realu.

kod želimira će biti petica

ne fali mu ni cm-a, 213 je sasvim dovoljno


 


 

 

 

 

jasno da visina nije presuđujuća u pozicioniranju igrača, da ne ulazimo dublje u to

  • +1 1
Link to comment

Nema  on 213 cm , on je negde oko 210 cm, delio je parket sa Poirier-om ove sezone,  igrac  koji je  visok 213 cm,   Tristan je definitivno nizi od njega za dva,tri centimetara.

Edited by Micko8
Link to comment
6 hours ago, Profesionalac said:

@Joe D jel tristana vidiš kao 4 ili 5?

 

Ne vidim ja baš nekog stalnog kandidata za tegijevog drugara. Deluje mi da će da se vrte kapiteni (zagor, dangubic i trifa) u zavisnosti koliko zacrcene zeljka na treningu, rodion može ponekad ako nastavi sa psihičkim problemima u napadu. Kopriva/Tristan u nekim pedagoškim merama mogu da preskoče neku utakmicu.

Pa valjda Miletić ispada iz rotacije. Sve drugo bi bilo nebulozno

Link to comment

15 играча имамо са Вукчевићем. Милетић сада дефинитивно отпада тако да је то 14. Реално је да најчешће ван протокола буду Трифуновић и Вукчевић, мада ће капирам ту бити доста ротирања.

Link to comment
18 minutes ago, johan nagel said:

15 играча имамо са Вукчевићем. Милетић сада дефинитивно отпада тако да је то 14. Реално је да најчешће ван протокола буду Трифуновић и Вукчевић, мада ће капирам ту бити доста ротирања.

Cisto sumnjam da je napustio Real Madrid da bi sedeo na klupi u Partizanu, zbog tog neigranja je i zapalio iz kluba. Verovatno mu je obecana minutaza. A i bila bi grehota drzati tako talentovanog igraca na klupi.

Edited by Micko8
  • +1 2
Link to comment

Па сигурно ће добити одређене минуте али најмлађи је убедљиво плус је последњи стигао па је реално да се он најчешће ‘лади од високих.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, johan nagel said:

15 играча имамо са Вукчевићем. Милетић сада дефинитивно отпада тако да је то 14. Реално је да најчешће ван протокола буду Трифуновић и Вукчевић, мада ће капирам ту бити доста ротирања.

Slazem se a ima da se igra koliko hoćeš.

 

Tako da rotiraj.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...