Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

pa dobro, ne mogu svi da divljaju.....danas ih je dovoljno bilo

 

ovo je rešeno u prvoj četvrtini.....izašli smo na teren i poručili im da ovde nema ništa za njih. ovo posle toga je bilo rutina, malo da se uvežbaju, malo za publiku. i malo da nerviraju Željka sa praznim minutama. svega je bilo. švedski sto

Edited by Ted
  • +1 5
Link to comment

Lesora nisam mnogo gledao od kad je otisao iz Zvezde a i tad ne previse, ali mi je delovao nekako drveno uz sve kvalitete (i mane) koje ima. Ovih nekoliko utakmica kod nas je kao sajla, bas fino izgleda.

Link to comment
9 minutes ago, Ted said:

pa dobro, ne mogu svi da divljaju.....danas ih je dovoljno bilo

 

ovo je rešeno u prvoj četvrtini.....izašli smo na teren i poručili im da ovde nema ništa za njih. ovo posle toga je bilo rutina, malo da se uvežbaju, malo za publiku. i malo da nerviraju Željka sa praznim minutama. svega je bilo. švedski sto

 

ovdje-nema-bodeva.jpeg.fc06524b4aea5ca3e22d33b5da6a31fe.jpeg

  • Haha 4
Link to comment

mega i cibona bi trebalo da nam posluže za fine tuning, ova dva evropska gostovanja treba da pokažu gde smo, u odnosu na zacrtani cilj za ovu sezonu

tu treba da pokažemo 1 maximum

Link to comment

rekao bih da su se iskristalisale dve petorke

brza (4 crna stranca), ona koja pocinje u poslednje vreme utakmicu (ako sam dobro video), rekao bih i iskusnija

sporija, mladji igraci ... mislim da su oni ti koji ce igrati malo duze u partizanu ako bude sve kako treba

mozda je to danas samo tako izgledalo (brzina) ... no tako meni lici

a ako je tako, rekao bih da obradovic zna sta radi :)  ... u sto ne treba sumnjati

Link to comment
On 3.9.2021. at 18:02, chandra said:

Meni je ovaj Glas vrlo zanimljiv, steta sto za njega nece biti mesta kao 12-og igraca.

 

Da se malo citiram ;) - mnogo mi je drago zbog klinca sto ovako napreduje i jos vise sto se to desava kod nas. Od prvog trenutka se videlo da ima nesto posebno, mozda ne toliko u sirovom talentu, koliko u stavu i pristupu igri.

  • +1 3
Link to comment

Voleo bih da upoznam čoveka koji odluči da je 5 sati popodne, radnog dana odgovarajuće vreme za održavanje utakmice. :frust:

 

In other news, bilo bi lepo da andora odbrani domaći teren protiv lokosa, ali mekkalum sipa ne pita..

Edited by Profesionalac
Link to comment
11 minutes ago, Profesionalac said:

Voleo bih da upoznam čoveka koji odluči da je 5 sati popodne, radnog dana odgovarajuće vreme za održavanje utakmice. :frust:

 

Katastrofa. Mada to znači da može da bude i bezbedno za odlazak i gledanje, ja sam propustio poslednje dve baš iz tih razloga. Ako stignem.

Link to comment

Ja sam bio na obe prethodne, tako da će prijati ako ne moram da se sklanjam u golubarnik ili iza koševa.

 

Ali opet, em moram da bežim ranije s posla, em bonus uživanja u takovskoj u pola 5 :ohmy:

 

Link to comment

igrači su još uvek na odmoru posle Hamburga......tolko im se osladilo da nisu ni primetili da je počela sledeća tekma

 

valjda će da im ukaže Željko na poluvremenu 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...