Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

A kada je to Žoc postao rigidni debil koji guši kreativnost svojih igrača? Pa onog Sipahija nesrećnog je trpeo sezonama u Feneru, pa nije bilo izbacivanja sa utakmice.

Pre bih rekao da bi se upišao od sreće kada bi Kopriva dobio pravovremeni pas u reket posle pika (češće od jednom nedeljno).

 

 

Ja ne pričam o Džejson Vilijams potezima i nekim cirkusima, nego o pravovremenim dodavanjima koja nisu vidljiva na prvi pogled.

 

Ovakvih asistencija, kao na 10:18 ima premalo.

Link to comment

Nije tu Madar problem, sto kazete, 21 godinu ima, tek on treba da raste kao igrac. Neki igraci nemaju to kefalo odmah u startu, neki kao Teo ili Vasa su rodjeni sa tim, ali i jedni i drugi mogu biti dobri i korisni kroz karijeru.

 

Veci problem kod nas je Avramovic koji takodje ima los pregled igre, ali je vec u poznijim godinama i upitno je da ce ista biti bolji.

Link to comment

Ma naravno, to niko ne spori. Meni se čini da Madar nije rođen sa tim i to me malo plaši. Da mogu da potpišem kako će izgledati sa 25,6,7 godina, verovatno bih pisao ovaj izveštaj na nekom drugom mestu :D.

 

Avramović je već formiran igrač sa jasnim kvalitetima i manama, tu mislim da nema mrdanja. Iako ga nikad nisam gledao da je ovako dobar u odbrani na prenosu lopte.

Link to comment

ja mislim da mardar ima to košarkaško kefalotm, ili se bar nadam da ima. nema eleganciju đorđevića, ili lucidnost teodosića koji su te osobine ispoljavali od prvih dana karijere ali ima disciplinu u igri, trudi se da ne pravi greške na terenu deluje kao vojnik i deluje mi da ima strahopoštovanje od obradovića jer je štreber koji voli da sve što uradi bude perfektno da on nema zamerke

 

 

on nečće biti ni teo ni đorđević, oni su unikati, ali evroligaški plej i to iz top9tm klubova, taj potencijal ima

  • +1 1
Link to comment

Pridružujem se željama.

 

Moguće da mi ocenu Madara boji celokupan utisak o našim plejevima i njihovim karakteristikama, gde sam u pogledu kreativnosti i organizacije igre najviše očekivao od njega.

Link to comment

Nego, još malo protiv Hamburgeršportferajna.

Nadam se ozbiljnom pristupu naših mladaca koji ne bi trebalo da imaju problema protiv iskusnih basketaša iz BRD.

 

Ne do Bog da se ponavljaju one sekvence iz Podgorice od prije 3 dana.

Link to comment

zanimljiva tekma u najavi, može da se ponovi onaj rolkoster od tamo, da bude zanimljivije za gledanje

 

pobeda ne bi trebala da se dovede u pitanje, mada će morati da se jurca 40 min, a kod na ima ko će

 


zagor…

Link to comment
3 minutes ago, BWA said:

Pa onda smo da ne kažem kompletni.

Očekujemo 1 uragan nakon one kurcobolje protiv Derbija.

ko lepinja

 

ovo nam je generalna proba pred turke i špance. očekujem da ćemo blistati


 

 

 

balkan celtic

Boston Celtics Reaction GIF by NBA

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...