Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

ušaotm sam u prenos na 67:62 za njih, od tog trenutka mi počinjemo da ličimo na boston celtikse sa birdom, mekhejom i deni ejdžom. jebeni seltiksi

 

 


 

vidim da je do tada bilo prilično mučno

:fantom:

Link to comment

Gomila situacija kao sa onih basketa kad se nikome ne da izađe na svog igrača.

 

Neka frljoka Derbija sa 8 metara, lopta se odbija od prvi obruč, pada u ruke njihovom igraču, on odmah pripali i promaši, onda opet hvata njihov igrač pored tri naša i promaši zicer ali hvata loptu i izbacuje je na trojku gdje nema žive duše. Onda i jedni i drugi čekaju da taj šutne. On, pošto je sam 5 sekundi a bio bi i duže da napad nije vremenski ograničen, šutne i pogodi i svima padne kamen sa srca jer je konačno kraj napada.

 

Eto tako nešto u nekoliko navrata.

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, Profesionalac said:

Vidim da je bolje što nisam gledao :ohmy:

 

Šta je sa Kuruks-om, koronirao i on?

Ostao u hotelu u PG. Imao je temperaturu koja je prošla (po rečima Željka) ali nisu hteli ništa da rizikuju i ostavili ga u hotelu. Pretpostavljam da se plaše da nije dobio Koronu pa da ne prenese na druge. ALi imao je skoro Koronu, teško da je opet dobio.

 

Sve u svemu, Kuruč nam je mnogo nedostajao, igrali smo bez trojke juče i videlo se na šta će to da liči ako se hitno ne vrati u tim.

 

Sad valjda ide ona serija svaki drugi dan tekma. Treba to odraditi iako su lakši protivnici.

  • Hvala 1
Link to comment

utorak Hamburg (d), četvrtak Mega (d), subota Cibona (d), utorak Turk Telekom (g), petak Krka(g)

 

do 12. februara se igra (Huventud, Borac, Andora, Fmp) onda mesec dana ništa, to je valjda period koji će da pojede smaranje sa nacionalnim kupovima i još veće smaranje sa fiba prozorima 

 

prva utakmice posle puze je derbi 

Edited by Ted
Link to comment

Brko vrati se da ih sve po.ebemo !

 

 

Bio kratko kod nas, samo polusezonu a ostavio dubok trag ...

 

Kako bi dobro došao ovom timu sada.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment

madar ima 21. pa on ima još tri, četiri sezone do početka rasta krivetmVu svojoj karijeri

nije postojao igrač koji me je nervirao kao đorđević kada je počeo da uzima garbage time kod rebe ćorkovića pa kod moke :wub: slavnića pa šta ispade. 
 

madar je mlad, poseduje gospodstvotm u igri, meni bi on bio prva opcija ako mora da se da trojka čak pre glasa i pantera/mura, brze ruke u odbrani, i najvažnije izgleda voli da uči, a učitelj je za katedrom

 

 

 

pa da ga jebem ako usere to, onda je neopevani kreten

  • +1 1
Link to comment

Kod Madara me plaši što i dalje ne vidim crte (ili obrise) pravog pleja. Bliži mi je vrhunskom basketašu, nego vrsnom pleju.

Jasno je meni da na toj poziciji najkasnije sazrevaju igrači, ali kod njega jako slabo ima onih pasova koji "seku" odbrane, neviđenih rešenja - pa čak ni neuspeših pokušaja.

 

Sa druge strane ima finu trojku iz mesta i vrlo dobar šut iz naskoka sa poludistance, solidnu odbranu (bolju na lopti, nego timsku). Iz druge ruke sam čuo da je skoro fenomen što se tiče spremnosti. 

 

Što kaže @kud u maglu Simoviću gore, ima sve predispozicije - samo nek ne postanje izraelski Nedović :unsure:

  • +1 2
Link to comment

možda nema tih pasova zato što zna da bi fasovao momentalnu klupu, a ako bi još to bio pas od zemlju kroz polje verujem da bi ga žoc izbacio momentalno sa utakmice

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...