Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

24 minutes ago, Cash said:

Zajebana su nova pravila. Za prolaz u narednu rundu vam je potrebna pobeda od 2 gola razlike. 

Je postavljen neki drugi tiebreak tipa ko da vise golova kod kuce, ili se pucaju penali ako Zvezda pobjedi sa golom razlike na bilo koji rezultat (1:0, 2:1, 3:2,...)?

Link to comment
1 minute ago, MangupIzCivilstva said:

Je postavljen neki drugi tiebreak tipa ko da vise golova kod kuce, ili se pucaju penali ako Zvezda pobjedi sa golom razlike na bilo koji rezultat (1:0, 2:1, 3:2,...)?

Penali druze.

Link to comment
8 minutes ago, Plajvi said:

Katai je bio zreo za respirator u 25', ovaj ga drzi celu tekmu.

 

Katai je liability, to znamo svi od prvog dana u Zvezdi. To je igrac posebne klase ali kad lose udje u utakmicu napravi ti vise stete nego koristi pokusavajuci na silu ono sto zna da moze ali mu u tom trenutku ne ide. Za trenere to obicno bude problem jer nikad ne znas kada ce da uradi taj jedan potez ili dva koji preokrenu utakmicu. Nije on bio za respirator u 25. minutu, jednostavno je prvih par situacija s loptom zajebao i lose usao u utakmicu.

 

Generalno smo izgubili utakmicu zbog bekova. Gajic je bio kriminalan u prvom poluvremenu, posle se malo izvadio, a Rodic je bio bas los celu utakmicu. Napred su zajebali sve sto im se otvorilo a krivi su za po jedan gol, Gajic zato sto nije zagradio svog igraca i sacuvao Pankovu ledja a Rodic... svi smo videli sta je uradio.

Link to comment
5 minutes ago, Bright Billy said:

ja imam utisak da smo mnogo lezerno usli u ovu sezonu... 

 

Lose smo izgledali i na pocetku prosle sezone, verovatno je do nacina priprema. S tim sto smo prosle sezone ulazili u sezonu preko Gibraltara i Dinama iz Tirane a ove godine preko mnogo jaceg tima.

  • +1 2
Link to comment

Prosle godine nas izvadio Tomane, koga su jebavali isto kao sada Degeneka. Just sayin'. :D

I da, jos nesto. Kako mi ide na kurcinu ono komplikovanje kod kornera, i to cak urade pogresno, pa plati onda branicima prevoz nazad do kaznenog, trce ljudi 200 metara da biste se vi zajebavali. 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Lose smo izgledali i na pocetku prosle sezone, verovatno je do nacina priprema. S tim sto smo prosle sezone ulazili u sezonu preko Gibraltara i Dinama iz Tirane a ove godine preko mnogo jaceg tima.

 

i to je tacno, zato ja tvrdim da je bolje igrati prvo kolo... 

  • +1 3
Link to comment

Ja i dalje stojim iza toga da je Kairat u ovom trenutku drastično bolja ekipa, za 2 meseca će taj odnos vrv biti drugačiji, ali će biti kasno. Mi smo bili bolji onda kada su nam oni dozvolili više prostora za kombinovanje. Čim su krenuli po 2. gol odmah su ga i dali. Mislim da će nas rutinski proći i da će dobiti i na Marakani.

  Zanimljivo, stalno se potencira da moramo da dovedemo zamenu za Rodića jer ne može sam da iznese celu sezonu, ali zato desnog beka niko ne pominje, tu nemamo nikoga. Gajić ne vredi ništa. Status Degeneka je jasan, ali je zato Falkov velika misterija. Šta njemu nedostaje da bi igrao više?

Link to comment

„Znali smo da će biti tvrdo i teško, ali ići ćemo na pobedu u Beogradu.

 

Dosta se direktno i gralo i ono o čemu smo pričali – prekidi, jer smo na taj način praktično primili dva gola. Dosta je konfuzije i stegnutosti bilo u prvom poluvremenu, ali drugi deo igre je bio dosta bolji i konkretniji, međutim, sitnice prave razliku.

 

Moramo biti bolji u revanšu, gotovo je prvo poluvreme, znamo šta nam je činiti. Znali smo da neće biti lako. Idemo dalje“, rekao je Stanković posle meča

Link to comment
30 minutes ago, fandorin said:

Ja i dalje stojim iza toga da je Kairat u ovom trenutku drastično bolja ekipa, za 2 meseca će taj odnos vrv biti drugačiji, ali će biti kasno. Mi smo bili bolji onda kada su nam oni dozvolili više prostora za kombinovanje. Čim su krenuli po 2. gol odmah su ga i dali. Mislim da će nas rutinski proći i da će dobiti i na Marakani.

 

Kairat je domacinska ekipa. Nema sanse da odigraju slicno i u BG.

Link to comment

Ako je Falko, kako kaze Stankovic, "fenomenalan igrac", zasto igra na kasicicu?  Od kada je u Zvezdi, ima manje od 10 utakmicama u kojima je bio starter.  Po mom laickom misljenju, Degenek, Kanga i Falko moraju da budu u startnih 11.  Mi, na zalost, jos uvek nemamo centarfora koji moze da bude u startnoj postavi u kvalifikacionim utakmicama za UEFA.   Pavkov je dobar kao dzoker kada jurimo rezultat; Francuz je tek dosao i tesko je oceniti koliko je dobar; Krstovic nije dobar uopste.  Odlazak Milunovica je veliki minus kao sto je i odlazak pomocnog trenera u Svedsku, jer taj covek em ima znanje, em je bio glas razuma u strucnom stabu.

 

U poslednje tri utakmice protiv jacih protivnika (Grac, Vojvodina i Kairat), bez pobede (dve neresene i poraz), dva postignuta gola (od kojih je jedan auto-gol) i tri primljena.  Vreme je za uzbunu.

 

Mislim da revans utakmica pred praznim tribinama u Beogradu mozda nije hendikep.  Bice manji pritisak na igrace, a izostace "Pukni zoro", kosovski zaveti i sl. belsavljenja pred pocetak velikih utakmica koji obicno imaju negativan efekt na nase igrace jer ovi napune gace u nacionalnom zanosu umesto sto se nabrijaju na protivnika.  Bice tesko.  Kao navijac Zvezde zelim prolaz u naredno kolo, ali prema vidjenom do sada i od Zvezde i od Kairata, nisam optimista. 

Link to comment
4 minutes ago, Cash said:

Kairat je domacinska ekipa. Nema sanse da odigraju slicno i u BG.

Pa u Haifi su Igrali isto kao i u Almatiju.  Mislim da oni uvek igraju isto, kod kuce ili u gostima i da im podrska domacih navijaca ne znaci mnogo kao ni da ih podrska navijaca protivnickog tima ne dekoncentrise.  

Link to comment

Strasno je sto ne vidimo tezinu i iskustvo steceno igranjem po grupama i sa jakim ekipama, koja god da je faza priprema/takmicenja.

Iako nema veze jedno sa drugim, sramota je sto godinama dozvoljavamo da nas bahati nedodirljivi pojedinci kostaju punog stadiona, to je skoro kaznjivo delo kolko stete nanosi a opet se desava i svi se prave ludi mesto da se vecno zabrani prisustvo, ako ne zbog urusavanja renomea kluba onda bar zbog gubitka novca, na to su valjda osetljivi.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Dimitrije said:

 ...Odlazak Milunovica je veliki minus kao sto je i odlazak pomocnog trenera u Svedsku, jer taj covek em ima znanje, em je bio glas razuma u strucnom stabu...

Pomoćnik koji je menjao Stankovića kada je bio kažnjen?

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...