Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

edit: Gajiću je rame na mestu, svi su zdravi, sutra počinje Dioni u špicu, bar nećemo gledati Rajovu vreću. Eto Erakovića u 11 pre Degeneka :isuse:  :laugh:

  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, kralj said:

Hoceš reći da Ivanić i Katai nemaju mesta u Krotoneu i Klermonu?

Zvezdin tim je i bolji (i skuplji) od dela timova iz svih liga petice izuzev Engleske.

Verujem da je problem što Kinezi i Arapi nude veću cenu od tržišne zbog slabijih kompetativnih motiva, a igračima je bitnije tih 10% veće plate, zbog kojih žrtvuju mogućnost da igraju protiv najboljih, brže napreduju i investriraju u neki sledeci transfer.

Evo, da ne idemo dalje od brda, Partizan redovno prodaje u timove iz lige petice.

Inače se slažem da je sramota da nisu ostavili Falćinelija i doveli sebe do toga da sa Pavkovim igraju ove bitne utakmice.

Najgore od svega, Francuz izgleda totalno nedoraslo i za proći Kairata nivo.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

Bold 1 - Pa gde su igrali pre povratka u Zvezdi, da su mogli sigurno bi išli u neku jaču ligu. Ivanić prošle godine je odigrao super, mogao bi on, Katai već teško... 

 

Bold 2 - Teško da si ovde u pravu, od tih ca 100 timova, cenim da smo negde oko 90 pozicije. Tim nam je skup jer imamo brdo igrača koji su previše plaćeni naspram njihovog kvaliteta, tipa Gobeljića. 

 

Bold tri - po meni ni ovo nije tačno, i jedni i drugi ne prodaju igrače već talente, kao mi Gruju u Liverpul. 

 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

edit: Gajiću je rame na mestu, svi su zdravi, sutra počinje Dioni u špicu, bar nećemo gledati Rajovu vreću. Eto Erakovića u 11 pre Degeneka :isuse:  :laugh:

Dobro, to je zbog pravila 1 u-21. Eraković je tu realno najbolje rešenje. Jedino je pitanje da li da bude štoper ili levi bek. Ali je potpuno neopravdano da Pankov igra u Evropi pre Degeneka.

Link to comment
2 minutes ago, Jozef K. said:

Dobro, to je zbog pravila 1 u-21. Eraković je tu realno najbolje rešenje. Jedino je pitanje da li da bude štoper ili levi bek. Ali je potpuno neopravdano da Pankov igra u Evropi pre Degeneka.


Ma, znam, pisali smo za Vošu gde je manje zlo da igra bonus igrač i Harper je lepo objasnio da bi protiv ekipe koja se brani 90min logičnije da bonus bude deo odbrane, a ne najistureniji™ igrač.

Link to comment
11 minutes ago, MiddleClass said:

Pavokov je po kvalitetu blizi Krstovicu nego Falcineliju, a za Dionija je rano ista pricati.

 

Ja licno ne voilim igrace poput Pavkova, za mene je luksuz u modernom fudbalu da imas igraca koji ne ucestvuje u utakmici osim kad treba da podmetne nogu ili glavu na loptu ispred gola, ali Pavkov je davao golove kakve Falcineli moze samo da sanja, cak i ekipama protiv kojih Falcineli nece igrati u zivotu, kamoli da ce doci u priliku da im daje golove. Pavkov je nerealan lik, ne zna nista ali sumnjam da je ikada gori igrac onako ponistio Van Dajka dva puta u direktnom duelu. I to jednom u skoku a drugi put na zemlji. Njegova karma da ga uvek metne jakim ekipama kako god da igra je neobjasnjiva stvar.:D

  • Haha 1
Link to comment

Konacno su nabavili crveno-bele mreze

 

219758657_10159745553589884_170075400306

 

 

 

Sutra od 21h na Marakani gostuje Mladost iz Lucana.


Deki najavio Dionia u prvom timu, rekao je da nema problem sa Degenekom i da su prosle tek 2 zvanicne utakmice i da ce svi dobiti sansu.

Link to comment



 
Bold 1 - Pa gde su igrali pre povratka u Zvezdi, da su mogli sigurno bi išli u neku jaču ligu. Ivanić prošle godine je odigrao super, mogao bi on, Katai već teško... 
 
Bold 2 - Teško da si ovde u pravu, od tih ca 100 timova, cenim da smo negde oko 90 pozicije. Tim nam je skup jer imamo brdo igrača koji su previše plaćeni naspram njihovog kvaliteta, tipa Gobeljića. 
 
Bold tri - po meni ni ovo nije tačno, i jedni i drugi ne prodaju igrače već talente, kao mi Gruju u Liverpul. 
 
 
 
 


Čoveče, igrali su mnogi Zvezdini igrači u jačim ligama i jačim timovima od Zvezde. 1 Srđan Babić je igrao u Sosijedadu. Pa Gajić, Katai, Falko, Dragović, Bakajoko, Ben svi u ligama petice... I mahom su danas bolji igrači nego kad su odlazili u te klubove.

Ivanić i Katai mogu da igraju u svakom klubu koji nije npr. u top 20 i da bude nosilac. I verujem da će Ivanić otići (a za mene je Katai bolji igrač, al ajde to su nijanse).

Imam utisak da ne gledaš fudbal. Zvezda bi sa igrom iz prošle godine možda samo u engleskoj u nekom slučaju bila u priči za opstanak. A između toga i da njeni najbolji igrač nema kvalitet za najgori tim Francuske ili Italije stanu 3 okeana.

I sad još transfermarketi i ini friziraju vrednost Zvezdinih igrača, a potcenjuju Nemce i Špance.

Jedino ovo treće je donekle tačno. Mada, u Italiji i Francuskoj ionako igraju igrači koji su dolazili iz Vojvodine, Čukaričkog s 25 godina... Najbolje da su bolji od ovih koji igraju najbolji fudbal u Srbiji u poslednjih ko zna koliko godina.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
24 minutes ago, Milosh76 said:

Konacno su nabavili crveno-bele mreze

 

Zašto imam osećaj da je to par najskupljih crveno belih mreža na svetu :D

 

  • Haha 3
Link to comment

Cim smo promenili direktora marketinga, promenili smo mreze :D 

 

Valjda je istekao ugovor sa predhodnim sponzorom, pa smo nasli nekog ko ume da oboji deo mreze u crveno :D

Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:


Ma, znam, pisali smo za Vošu gde je manje zlo da igra bonus igrač i Harper je lepo objasnio da bi protiv ekipe koja se brani 90min logičnije da bonus bude deo odbrane, a ne najistureniji™ igrač.

 

ocigledno nisu icekivali da ce psiholjub parkirati onoliki autobus... 

  • +1 1
Link to comment

Nema guzve oko stadiona.
Na Istok se ulazi kroz cesljeve I ocitava se svaka karta ili sezonska. Niko ne nosi maske, sedista strokava.


Crvena zvezda (4-2-3-1): Borjan - Pankov, Dragović, Eraković, Rodić - Sanogo, Kanga - Falko Katai, Ivanić - Dioni

Klupa: Gordic, Babic, Degenek, Srnic, Bakajoko, Stanic, Nikolic, Krsticic, Ben, Pavkov, Krstovic. 




Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...