Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Stankovic se opasno zajebava s ovim besmislenim rotacijama iz utakmice u utakmicu a i to sto zasere izvodjenjem odredjenog tima jos vise upropasti izmenama. Tacno ce nas ovo drkanje Degeneka kostati prolaza dalje jer ovi iz tranzicije izgledaju vrlo opasno a mi moramo da jurimo rezultat zahvaljujuci jebenom Rodicu koji se poslovicno iskljucio iz utakmice negde oko 70. minuta.

Link to comment

Eto koliki je respekt prema Misteru kada mu pojedini igrači u važnom meču igraju bez ikakve odgovornosti, kao na dvorištu, sastav ne treba komentarisati... 

Link to comment

Ali kakva je volina Borjan, okružuje sudiju traži neki ofsajd, šta li...

 

Braćo romike, sve u svemu ovo ne liči ni na šta.

Link to comment
On 18.7.2021. at 0:56, Dankan Ajdaho said:

Za ovo govnarenje sa Degenekom, uz Borjana najzaslužnijem igraču za svu pozitivu u zadnjih par godina, nadam se istant karmi protiv Kairata ako ga ponovo škartiraju iz tima.

 

Pavkov dva gola, pored živog Degeneka na klupi.

 

 

 

Link to comment

Zvezda je bolje odigrala u drugom poluvremenu prvenstveno zato sto je igrala agresivnije ali ne i kvalitetnije.  Poklon gol od Kairata i nasa poklon ofsajd zamka, tako da smo sto se golova u 2. poluvremenu egal.  Nije mi jasno zasto je Falko usao 2 min a Bakajoko 10 min pre kraja.  Sve u svemu razocaravajuca utakmica, ali odlicna prilika za pljuvanje Stankovica.  Cekalo se na to dugih godinu i po dana pa su pljuvacne zlezde nabrekle i upalile se.  Sad mogu Srbi da se ostrve.

  • -1 1
Link to comment

niste vi ništa bolje izgledali ni protiv one Tirane, početkom prošle sezone.....nevolja je što ste sada izvukli jačeg protivnika, pa ne može na suv kvalitet da se prođe

 

i dalje mislim da su veće šanse da prolazite, nego suprotno

Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Mozemo ovima da damo 2 gola u Beogradu ali tesko da mozemo da izbegnemo da primimo gol.  Onaj Kante je kao Lukaku.

Dobijate 2 razlike.

Link to comment

Deki je ispao nevidjena kukavica - igra mu Pavkov, nespreman I totalno van forme, Pankov umesto Degeneka :isuse: i kamarila ispusenih mustikli, dok mu ulazi Bakajoko pre Falka I to u 90 minutu!

Uzasna priprema utakmice i sastava!

  • +1 1
Link to comment

Katai je bio zreo za respirator u 25', ovaj ga drzi celu tekmu. Krsticic stealth, igra van svoje pozicije, treba polulevo da bude, ne poludesno. Ben se nadobijao batina, Pavkov ne znam da li je imao kontakt s loptom ili makar stvarnoscu, odbrana tragedija, ne valja. 

Borjan, Gajic, Degenek, Dragovic, Rodic, Sanogo, Ivanic, Kanga, Falko, Katai, Ben, taj tim da izvede u revansu.

A onda kad se raspadaju Gajic, Pankov i Rodic okrenes se i vidis Babica i Gobelju. 

Link to comment
22 minutes ago, Dimitrije said:

Zvezda je bolje odigrala u drugom poluvremenu prvenstveno zato sto je igrala agresivnije ali ne i kvalitetnije.  Poklon gol od Kairata i nasa poklon ofsajd zamka, tako da smo sto se golova u 2. poluvremenu egal.  Nije mi jasno zasto je Falko usao 2 min a Bakajoko 10 min pre kraja.  Sve u svemu razocaravajuca utakmica, ali odlicna prilika za pljuvanje Stankovica.  Cekalo se na to dugih godinu i po dana pa su pljuvacne zlezde nabrekle i upalile se.  Sad mogu Srbi da se ostrve.

 

Ne radi se ovde uopste o pljuvanju vec o tome kako je pripremio i vodio utakmicu. Odbrana nam je u fazonu "valjda ce Dragovic nesto da uradi da se ja ne cimam" a od celog veznog reda sve sto smo napravili pre ulaska Kange je napravio Katai, posto Krsticic do ulaska Kange nije ni pipnuo loptu. Kada je Katai crk'o uveo je Bakajoka umesto njega (copy/paste izmene Katai - Srnic iz prosle godine) a susi Falka na klupi koji je iz jedinog dodira koji je stigao da napravi na utakmici izmislio sansu za gol. Nama bukvalno u svakoj liniji tima ne igra po jedan igrac koji je ili najbolji ili prvi do najboljeg na svojoj liniji, to su Degenek, Kanga i Falko. I dok za Falka ima nekog opravdanja sto ne startuje jer su tu Ivanic, Katai i Ben, za Kangu i Degeneka mora da ima mesta u timu.

 

Nismo smeli da izgubimo ovo a izgubili smo jer smo poceli da se kurciramo cim smo izjednacili. Nije samo Rodic koji je zaspao u odbrani i sjebao ofsajd, imali smo pre toga neke nebuloze sa Kataijem koji vraca svecu Borjanu i salje loptu u korner, Pankova koji izbacuje u aut umesto da vrati loptu Borjanu i tako neke odluke koje ne smeju da se desavaju. Imamo problem s realizacijom, sto je ocekivano u ovoj fazi sezone, a nije izvesno da ga necemo primiti iz neke kontre. Izgledali smo kao da uopste nismo skautirali Kairat. Njihove maltene jedine opcije za gol su polukontre i prekidi a samo kornera i auta u visini sesnasterca smo bespotrebno  napravili bar desetak. I ovaj gol smo dali iz jednog od nekoliko desetina kriminalnih centarsuteva Gajica i Rodica ali smo imali srece da iz karambola covek sam sebi utera gol.

 

Kairat je dobra ekipa. Bolji smo od njih ali ne toliko da bismo bez koncentracije i najboljeg tima prosli dalje. Tim pre sto ne igramo bez publike zahvaljujuci tome sto je klub procenio da je bolje da prikriju majmuna koji je vredjao Ibrahimovica nego da igramo s publikom ovako bitnu utakmicu. Mi onaj tempo iz prvog dela drugog poluvremena moramo da produzimo na veci deo utakmice a pitanje je koliko mozemo da ga izdrzimo posle dve takmicarske utakmice. U svakom slucaju igraci moraju da srede glavu sto je hitnije moguce, narocito Katai, jer nam trebaju mnoge dobre odluke ispred njihovog gola.

Edited by harper
  • +1 1
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...