Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Do crvenog Pejovic najgori u nasem timu a Stane mu disao za vratom. Sad ga pretece Stane ... Silo jedva prelazna za sada ali se klacka
Šilo im napravio dve šanse u prvom...

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

Link to comment

Do crvenog je bilo OK generalno, visio je gol u vazduhu. Posle se usraše..

 

Naši igrači (mislim na celu ligu) izgleda da nisu naviknuti na VAR i prave po navici glupave prekršaje, i tek ce ih biti..

 

Šlag na tortu je čekanje na VAR odluku, palamude ga previše

Link to comment
14 minutes ago, Constantin said:

Šilo im napravio dve šanse u prvom...

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока
 

Silo nesiguran u odbrani a to mu je primarni zadatak, sad ga okrenu jedan... Mnogo ispada. Pejovic i Stane bili zreli za izmenu jos na poluvreme. Pejovic ne vidi igrace iz drugog plana, trcka nazad, napred sutira nerezonski i pokvario par akcija.

Stane u prvom poklonio dve kontre netacnim pasovima, videlo se da je van utakmice bar ja 😁

Skrbic nije trebao da se menja, jako koristan igrac u svakom smislu. Cak i ako je izgubio snagu i takav je bolji nego Skasalica.

 

Link to comment

Gledao sam celo prvo pa malo bas tu oko naseg penala i kraj. To sto sam video ok prvo, igra napadacka, dobri su Mica i Skrbic. Pritisli smo ih skroz a konstantni su jos od one sezone kad su igrali Evropu, bolji su bili od nas od tada. VAR sta reci, Mica je dao cist gol butinom/kolenom i ponisten je, penal nije bio a sudjen je (nas). Kamere kod VARa nam prikazuju situaciju sa 50 metra iskosa a pauza traje tri munuta... Sve u svemu dobar start i meni najvaznije da je fudbal koji igramo opet gledljiv, nek tako i ostane. Ako dodje dobar plasman pozeljno je, ako tribine ostanu otvorene jos pozeljnije i to je to.

Link to comment

Rekoh ja da nam ovaj smrdljivko Minaković uvek usere utakmicu.

 

* Poništio je čist gol Miće...

* Nije svirao penal nad Vujadinovićem u 1 p....

* Poklonio nam penal

* Poklonio penal Spartaku. Prvobitno je svirao ofsajd, koji jeste postojao, i nikakav penal posle toga nije smeo da bude.

 

Direktno je sa saučesnicima iz VAR sobe skrojio rezultat. 

 

Ovo je tek početak, a šta će da bude kad "blizanci" počnu da naskaču na sudiju....naša utakmica je trajala 100 minuta...njihv medjusobni duel bez 120 nije ništa...:cool:

  • +1 1
Link to comment

Где је ВАР снимак Мићине руке? 

 

10 минута смо гледали снимке за оба "пенала"...

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Captain_Darling said:

Где је ВАР снимак Мићине руке? 

 

10 минута смо гледали снимке за оба "пенала"...

Prikazali su snimak sa nekoliko kamera i ni na jednom se ne vidi, nema sanse da je ruka, mislim da se svaka situacija oko gola, penala, crvenog pregleda, tako reko komentator a on si zna

Link to comment
14 minutes ago, W.F.C. said:

Prikazali su snimak sa nekoliko kamera i ni na jednom se ne vidi, nema sanse da je ruka, mislim da se svaka situacija oko gola, penala, crvenog pregleda, tako reko komentator a on si zna

 

Снимци за пенале су били много детаљнији, па зумирани...

 

Оно за руку као да нису ВАР снимци него обични из преноса. Ја руку нигде нисам видео, стичем утисак да су они гледали нешто друго што нама нису показали.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Captain_Darling said:

 

Снимци за пенале су били много детаљнији, па зумирани...

 

Оно за руку као да нису ВАР снимци него обични из преноса. Ја руку нигде нисам видео, стичем утисак да су они гледали нешто друго што нама нису показали.

Ako je tako onda sta ce nam WAR ako nece javno da pokazuju ono sto oni gledaju.. Da im verujemo na rec.   Ovako imaju mnogo vecih mogucnosti da namestaju rezultat!Poniste gol kad hoce..previde faul kad hoce....odluce dal je ruka ili nije kad hoce.....I KO JE ODGOVORAN POSLE?    Sudije u WAR sobi ili glavni!?  Pojeo vuk magarca...

  • +1 1
Link to comment

A kad je novi tim u pitanju vidi se kvalitet u odnosu na prethodnu godinu. Onoliko pritiskati Spartak kuci to nismo ni za Lalata radili. Uigrana i dobra ekipa.

Lose stvari kod nas su neuigranost i odbrana. Ne mislim samo na stopere nego timska odbrana kad se protivnik oslobodi visokog presinga ili napravi kontru.

Mislim da je glavni razlog pored neuigranosti odustajanje od dva defanzivna vezna i lose izdanje Pejovica, uzpomognuti losim izdanjem Staneta i  nesigurnim Silom.

Da je umesto Pejovica bio Drina ili Marjanovic popili bi domaci tri komada u prvo, potpisujem. Ovako nas plejmejker se izapinjao iz daljine i upropastio svaku akciju gde je trebalo da kreira igru.

Ovaj Vanja Ilic deluje jako interesantno. Steta sto napravi penal.

  • +1 3
Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...