Jump to content
IGNORED

Stocks & Crypto


mustang

Recommended Posts

Pricaju dve bakice na ulici kako propadaju svajcarske banke, i poentiraju dosla maca na vratanca. Eto sta dobijes posle 30 godina traume i mentalne lobotomije sa mejnstrim medija, umesto pitanja politickim elitama gde su moje pare i zasto imam penziju od koje ne mogu da prezivim penzioneri pricaju o imaginarnim problemima banaka na planeti u zelji da sve izgori i da svi budu beda kao i oni. 

  • +1 3
Link to comment

To je kao što moja keva priželjkuje da se desi katastrofalan zemljotres i potopi celu Kaliforniju. Nemoć + potpuno odsustvo bilo kakvog sadržaja u sopstvenom životu.

  • +1 1
Link to comment

UBS kupuje Credit Suisse za dve milijarde. Koji raspad za desetak godina

 

111a98ae58e10052025add8776e6a33f27d06e1e

 

Rekoše da nema "contagion" opasnosti... Ok neće se proširiti na ostale sektore ali koja je vajda od toga ako je toliko banaka ugroženo. Pitaj boga ko će biti sledeći.

  • Hvala 1
Link to comment
9 hours ago, djeneralche said:

Pricaju dve bakice na ulici kako propadaju svajcarske banke, i poentiraju dosla maca na vratanca. Eto sta dobijes posle 30 godina traume i mentalne lobotomije sa mejnstrim medija, umesto pitanja politickim elitama gde su moje pare i zasto imam penziju od koje ne mogu da prezivim penzioneri pricaju o imaginarnim problemima banaka na planeti u zelji da sve izgori i da svi budu beda kao i oni. 

Nisam penzioner, al moram priznati da uživam u propasti credit suisse, zbog svih onih "probranih" mušterija koje su isplivale na svetlost dana u onom skorašnjem leak.u

Link to comment
1 hour ago, Mel said:

 

Kako citam ovo. Sve u crvenom je lose? Ili vazi neki cutoff?


Nije, najvažnija je kolumna cash eq. % of assets. 

  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, Venom said:

UBS kupuje Credit Suisse za dve milijarde. Koji raspad za desetak godina

 

111a98ae58e10052025add8776e6a33f27d06e1e

 

… i od centralne banke dobija kreditnu liniju od 100 milijardi CHF za sanaciju posledica ove fantastične i nadasve tržišnom logikom vodjene kupovine.

 

Kakvo spektakularno prženje para, svi komunistički centralni planeri pite da jedu.

 

Link to comment

Nije, najvažnija je kolumna cash eq. % of assets. 

(Moja) world’s local bank je na solidnom 107. mestu - isplati se poslovati sa kartelima i ostalim kriminalnim udruzenjima….


Sent from my iTelephone using Tapatalk
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...