Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

To me potdseti na poznanika iz vrnjacke banje kog sam jednom prilikom posetio na putu za trstenik (oko 10 km udaljenosti) a koji je krenuo da pljuje trstenicane, "potpuno drugi mentalitet".

Naravno da smo svi podjednake picke, ovaj palma je samo jedan detaljcic. 

  • +1 6
Link to comment
21 minutes ago, ToniAdams said:

Ma nema ništa od toga, pričaće se još par nedelja pa onda sve po starom.

 

Moguce. Jutros sam cuo ludaka kako kaze da je jezivo ako je istina ali da je jezivije ako nije. Nije da se nije oglasio znaci, jasno stavlja pritisak na tuzilastvo. Meni je i dalje nemoguce da neko najebe. Kao sto jutka sada krece u svoj drugi zivot pa ce da naplati robijanje, po takvom nekom dogovoru bi i palma mogao da bude disciplinovan. Ova dva tri dana su pregovori i planiranje kontre. Isto cuo da je  M.lukic je sama dolazila u mupove/supove, onaj smrad od eu predstavnika nece da daje odgovore, godinama smo slepi kod ociju jer ekipa je nasla ekipu pa se vozaju tamo vamo i serendaju o vrednostima a kad treba da testiraju vrednosti nece na crtu 

Niko nece odgovarati na nacin da nekom drugom ne padne na pamet nesto slicno. Kada se takvi likovi ponovo pridruze ostatku drustva dobiju tapsanje/cestitanje a inicijatori mogu da ocekuju razne male i velike osvete, kada se svetla pogase. Kao sto kaze sef moze da bude jezivo. Ovo je extrem ali takva ponasanja sa serifovanjem je svuda, pederi nece da puste tabloid na trafiku da ne bi mile procitao nesto van gebelstine, jednom cemo morati sebi objasnjavati kako smo sve ovo dozvolili, da cekamo uz tastaturu ponedaljak

  • +1 2
Link to comment
To me potdseti na poznanika iz vrnjacke banje kog sam jednom prilikom posetio na putu za trstenik (oko 10 km udaljenosti) a koji je krenuo da pljuje trstenicane, "potpuno drugi mentalitet".
Naravno da smo svi podjednake picke, ovaj palma je samo jedan detaljcic. 
[emoji38]ol:

ti mentaliteti na 20 km su neverovatna stvar :rolf:

sent from bubamoto


  • +1 3
Link to comment

Haha :lolol:

 

 

 

"ko prenoci kod mene on je moj i bozji" pa jebote, ovaj je srpski Dzefri Epshtajn sa kamerama i trakama

 

ovo za glavu i Babica mi nije bas jasno, jeri to pao felazzio u toku voznje ili sam prosto pokvaren

Edited by Caligula
Link to comment
2 hours ago, zmanic said:

Neki novi detalji, ili blefiranje, ko će više povatati tu hobotnicu:

 

 

obratite pažnju na komentare!

Meni ovo ne deluje kao blef.

 

  • +1 1
Link to comment

mene neodoljivo podseca na coveka o kom sam pisao

to je ta fizionomija

Spoiler

21227183985af855d20d687189425815_v4_big.

i muka mi je od svega ovoga

i muka mi je od nas samih

i istovremeno mi je zao opet nas samih

 

a posebno mi idu na kurac sad ovi sto se javljaju puni saznanja, a cutali su decenijama

izuzimam direktne zrtve

svi ostali nek se jebu zajedno sa njim takvim, bolje nisu ni zasluzili

Edited by pbg12345
  • +1 6
Link to comment
50 minutes ago, pbg12345 said:

a posebno mi idu na kurac sad ovi sto se javljaju puni saznanja, a cutali su decenijama

izuzimam direktne zrtve

plus zilion.

 

moj stav je da bih više volela da zatvore zaglave sve lokalne palme, ti višedecenijski mali gadni skaredni izopačeni šerifi, nego vučić. jednostavno mislim da bi za srbiju bilo bolje da se otčepe slivnici u manjim sredinama i da govna odu down the drain, a da ljudi malo usprave kičme i prodišu.

 

@Sammael nije on glup koliko je primitivan, ali to je za cilj razotkrivanja ostalih zapravo dobro.

  • +1 8
Link to comment

Gde je bila glava toj osobi kad je nastradala jedna osoba..

 

Zagonetka..dva lokvanja oko panja, puna skola djaka-niotkuda vrata. 

 

Bozo Prelevic kaze da je po vrsti preloma noge gotovo izvesno da je Babic vozio..ne znam sta znaci ovo sa glavom ? 

 

Sagnuo se da izvuce lajnu ?

Link to comment
8 minutes ago, pt 2.0 said:

plus zilion.

 

moj stav je da bih više volela da zatvore zaglave sve lokalne palme, ti višedecenijski mali gadni skaredni izopačeni šerifi, nego vučić. jednostavno mislim da bi za srbiju bilo bolje da se otčepe slivnici u manjim sredinama i da govna odu down the drain, a da ljudi malo usprave kičme i prodišu.

 

@Sammael

 

 

Ako ocistis lokalne serife, Vucica ne moras ni da diras..pada sam u roku jednog izbornog ciklusa.

 

Ako sklonis Vucica a oni ostanu..kao da nista nisi uradio. 

 

Od uvodjenja visestranacja u Srbiji, svaka vlast je imala svoje serife kojima da odresene ruke na lokalu u zamenu za glasove, promociju, cash. Neke vlasti su ih menjale, neke su ih zadrzavale..ali oni su konstanta.

  • +1 6
Link to comment
Just now, SNARC said:

Ako ocistis lokalne serife, Vucica ne moras ni da diras..pada sam u roku jednog izbornog ciklusa.

 

Ako sklonis Vucica a oni ostanu..kao da nista nisi uradio. 

Elementary, my dear Watson...:wub:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...