Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

Kakve mogu da budu šanse da se Palma iznervira što su ga šutnuli i da pusti neke snimke u javnost? Dačić, vlažni celer, pilotski šlem...?

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, munze said:
9 minutes ago, villiem said:
 
Palma je onda za hapsenje a politicki bivsi bi trebalo da su antic i dacic?

Cek polako za ovu dvojicu, valda se i moskva nesto pita.

Za Dačeka ima još ambahada™ koje se pitaju... :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Za Dragana Markovića Palmu, koga znam dugo, mogu samo da kažem da je jedan od najnemoralnijih ljudi koje sam sreo u životu. Svojevremeno sam prisustvovao jednoj njegovoj proslavi i smučilo mi se od onoga što sam video i doživeo. To je bio period oko 2010. godine. Tada sam mom vozaču rekao da upali automobil i da krećemo nazad za Beograd. Napustio sam tu prostoriju posle onoga što se tu dogodilo“, započinje svoju priču osnivač Megatrenda, insistirajući da navedemo da na Palminim žurkama nikada nije video nijednog funkcionera Srpske napredne stranke.

 

 

 

 

Ja sam sve ovo video zarez jer sam bio tamo dok se sve desavalo zarez majkemi zarez tamo nisam video nikoga od vucicevih niti Vucica zarez casna pionirska tacka

 

 

 

Edit - Sta je bese Mica zajebao pa su ga sad izvukli iz nekog naftalina da izedeva gomna ovde..jel mu bese doktorat fals ?

Edited by SNARC
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Mića Jovanović za koga se priča da je pravio iste takve žurke?
Okeeej...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

 

Ali pazi ovo:

 

Quote

Za Dragana Markovića Palmu, koga znam dugo, mogu samo da kažem da je jedan od najnemoralnijih ljudi koje sam sreo u životu. Svojevremeno sam prisustvovao jednoj njegovoj proslavi i smučilo mi se od onoga što sam video i doživeo. To je bio period oko 2010. godine. Tada sam mom vozaču rekao da upali automobil i da krećemo nazad za Beograd. Napustio sam tu prostoriju posle onoga što se tu dogodilo“, započinje svoju priču osnivač Megatrenda, insistirajući da navedemo da na Palminim žurkama nikada nije video nijednog funkcionera Srpske napredne stranke.

 

 

:hail:

 

Link to comment
14 minutes ago, SNARC said:

Edit - Sta je bese Mica zajebao pa su ga sad izvukli iz nekog naftalina da izedeva gomna ovde..jel mu bese doktorat fals ?

 

Nema šta nije, fejk doktorat, fejk fakulteti po inostranstvu koji su izdavali fejk diplome, fejk prodaja Megatrenda "investicionom fondu", gde god ga takneš bušan je k'o sito

Link to comment

https://rs.n1info.com/vesti/vucic-o-slucaju-palma-bice-jezivo-ako-je-istina-a-jos-jezivije-ako-nije/

„Kad god vidim da se političari umešaju kao u slučaju Dragana Markovića, utroba mi se okrene, jer ti političari su lagali za milion drugih stvari i ništa im ne verujem i zato bih želeo da se time bave nadležni organi“, kazao je Vučić i poručio da će policija saslušati sve – od Markovića do Tepić, kako bi se utvrdile sve činjenice.

 :isuse:

Link to comment

Eeee zivote da te sahrani Mica Megatrend... hehe kakva sprdacina

I taman sam htela da kazem, pa ok cekamo sad da gmaz progovori na kraju, kad[mention=11991]Lena[/mention] izbacila vec, progovorio [emoji849]



  • +1 1
Link to comment
47 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Pa neko sudjenje Palmi ce biti organizovano, samo u zavisnosti sta ce mu se konkretno staviti na teret, verovatno ce proci sa minimalnom kaznom.

 

Minimalna kazna je 5 godina za ovo što mu se stavlja na teret,ovo je mnogo ozbiljnije od Jutke

Inače minimalne kazne za podvođenja i ostale seksualne delikte kada se iskorišćavaju maloletna ili treća lica su sramotno male 

 

Ako ovom optužnicom padne samo Palma (a ne verujem) jagodinu će naslediti njegovi satrapi a on može sve lepo da organizuje iz ćuprijskog ili zaječarskog zatvora 

 

 

Link to comment

Mića Megatrend je izvučen od strane Vučića 1/1, samo što ovaj naravno nije lud da izjavi išta što bi ga svrstalo u korpus hajkača™. Mića insistira da je državni vrh bio po tim kuplerajima 2010 (dakle p.sns.e) kao i da nikad niko iz sns nije tamo bio. 

Da li je on pravio slične bahanalije ne znamo, nek prvo ispriča sve što zna o Las Jagodinasu pa ćemo redom, što kaže kolega de Sisti. 

Link to comment
Quote

„Mi smo zbog Palme zatvorili četiri naša fakulteta. On je nama izdao prostor sa jednim svojim prijateljem građevincem (nadimak “Koka-Kola”)

 

op op zna Mića ko je ko u Jagodini :) . ali "građevinac" hahah top.

Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pa neko sudjenje Palmi ce biti organizovano, samo u zavisnosti sta ce mu se konkretno staviti na teret, verovatno ce proci sa minimalnom kaznom.

 

Antic je nebitan lik u politickom smislu, a Dacic je do sada pokazao da ko macka ima 9 zivota i da ume da se izvlaci iz afera..

 

Nije on kao macka nego su nasi sudovi govna.

Jos od afere koferce je trebao da odue u kensasu.

Ma mi ce mo uvek biti zemlja lopova.Sanse da ovo postane nekakva ozbiljna drzava su ravne nuli.

Link to comment
20 minutes ago, zmanic said:

Mića izgleda, kivan što nije bio na promociju dimljenih specijaliteta, Ceca danas vakcinisana, na potezu je Đani...

 

Svaki dan se Djani vakcinise nekom cudnom iglom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...