Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

kad smo kod traceva, ja sam 2011. ili tu negdje cula za tadica da voli da ode u unutrasnjost, ne sjecam se grada, da partija sa  jako mladim djevojkama. toj prici nisam pridavala znacaja ali sam je se sjetila nekidan dok je tadic na n1 bulaznio o jagodini.

Link to comment

Ja nisam sigurna da li je u redu što kačim ovo, prvo ne mogu da garantujem da je potpuno pouzdano (ali ova žena deluje normalno na tviteru i nema neku problematičnu istoriju) i prilično je uznemirujuće i gadno, pa mogu moderatori da procene da li mu je ovde mesto:

 

 

Eminentni stručnjak je ćutao. 

Link to comment

Kako sad svi odjednom znaju sve i svasta za Palmu ? 

 

Mene vise zanima, kome je stalo da ga sklone i zasto se jace nije poteglo da se stavi u zastitu ?

 

DEA kruni Vucica dajuci podatke Mariniki ? 

Link to comment

Ove Slavice po tviteru samo prave štetu .

 

Inače mislim da je Palma peder 

37 minutes ago, SNARC said:

DEA kruni Vucica dajuci podatke Mariniki ? 

Koje podatke? Ništa konkretno osim pričam ti priču 

Link to comment
Ja nisam sigurna da li je u redu što kačim ovo, prvo ne mogu da garantujem da je potpuno pouzdano (ali ova žena deluje normalno na tviteru i nema neku problematičnu istoriju) i prilično je uznemirujuće i gadno, pa mogu moderatori da procene da li mu je ovde mesto:
 
 
Eminentni stručnjak je ćutao. 
Sada sam naletela na ovo i povraca mi se, zivota mi. Ova doktorka je respektabilna, mnogi je cene i ne znam sta da mislim, a da ova zivotinja to radi decenijama bez ikakvig bunta tamo, bez ikakvog pokusaja NECEGAA u pm kakva bolestina.

Lako je pricati iz ugla osobe sa strane ja bih ovo ili ono, ali samo jedno znam ili bih sve prodala i otisla sa porodicom sto dalje (cuj blajhanje?!?!!) ili bih zavrsila na robiji, ako bi se nesto desilo. Nema trece.
  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, morgana said:

covjek je totalno benjamin horne iz twin peaks-a

 

Bendzamin je gospodin covek za ovog

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, nezvanova said:

 

tako posmatrano, bukvalno smo svi mi delici lanca korumpiranih, sto zbog uzimanja kafe, bombonjera, sto zbog cutanja jer ne smemo. eto neki cak ni na forumu o odredjenim temama ne smeju da pricaju i komentarisu (apsolutno razumem i vecina razloga onih pri dnu piramide bi mogla necim i da se opravda...)

 

rekla bih da relativizacija bas i nije najbolji nacin da se stvari resavaju temeljno...

 

A ja bih rekao da i nije baš ok da nas sve svrstavas medju vas koji uzimate (ili dajete) kafu, bombonjeru i ćutite. ;)

  • Wub 1
Link to comment

Voleo bih da završi kao Musolini, (čak i liče poprilično), ali ne u Jagodini, negde drugde.

Samo ne tamo, ne zaslužuju satisfaction.

Nek' mi bude oprošteno sledeće, ali ja još nisam sreo normalnog ljudskog stvora iz tog grada. Možda umišljam, ali sam uvek bio loše iznenađen kad predstave svoje poreklo.

Link to comment
48 minutes ago, zmanic said:


Nek' mi bude oprošteno sledeće, ali ja još nisam sreo normalnog ljudskog stvora iz tog grada. Možda umišljam, ali sam uvek bio loše iznenađen kad predstave svoje poreklo.

 

 

Zar nije Moćo iz Svetozareva?

Link to comment
1 hour ago, zmanic said:

Nek' mi bude oprošteno sledeće, ali ja još nisam sreo normalnog ljudskog stvora iz tog grada. Možda umišljam, ali sam uvek bio loše iznenađen kad predstave svoje poreklo.

 

:isuse:

 

Aj malo da se spusti lopta

 

isti je kurac svuda, nemoj sada da drvimo o Jagodini kao endemskom gradu. Meni se zalomilo da iz Valjeva upoznajem samo sitne duse ali nikada ne bih ni pomislio da Valjevci ne valjaju, naprotiv.

 

Paracinci se sa Cupricanima ne vole, opet iz Cuprije znam neke najbolje ljude ikada. Znam da je glupo uopste pricati o ovim generalizacijama ali ajd da "objasnim"

 

edit: Jagodina (Svetozarevo) je btw. sedamdesetih bila rasadnik rokenrol kulture, hevi metalaca, pankera etc. Sve je do atmosfere i istorijskih okolnosti.

Edited by Caligula
  • +1 9
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...