Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

1 hour ago, Sammael said:

Meni deluje da je još gluplji nego što sam mislio.

 

Tako je. Klasican lokalni mafijas koji je upao u drzavne sheme.

 

A ponasa se bas tako - ono, seljacka ucena, "ako me sjebete sjebacu i ja vas, znam sve o vama no ćutim"... mislim, jebes Palmu i njegovu inteligenciju, meni je ovde glavni utisak koliko nam je sudstvo razvaljeno. Jer Palma na nacionalnoj frekvenciji u megafon priznaje da kod njega ima i dima i vatre ali zna i za vatru kod drugih, pa jebote winwin za tuzilastvo.

 

Milsim, u zemlji gde tuzilastvo postoji. Sramota koliko smo propali i koliko ovo vise nije drzava. Srbija je mafijaska kurva samo sto to sebi ne zelimo da priznamo, lakse je da mantramo kako su svi isti sjasi kurta da uzjasi murta zuti su ovo izmislili samo su ovi usavrsili i slicno.

Edited by Caligula
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Mislim da je toga u Jagodini bilo i mnogo pre 2012.

 

 

 

Bilo je i pre 1912te, ali nije u tome poenta.

 

Slobodne izbore Srbija je imala samo i jedino u periodu 2000-2012te, a smenjiva vlast je jedini nacin da pravosudni sistem (kao i sve ostalo) mic po mic stekne nezavisnost.

 

Ovi su ga, POSLE 2012te, UKINULI SKROZ I SASVIM iako je posle Milosevica pocelo jadno da dize glavu.

Edited by Caligula
Link to comment
25 minutes ago, SNARC said:

Gde je bila glava toj osobi kad je nastradala jedna osoba..

 

Zagonetka..dva lokvanja oko panja, puna skola djaka-niotkuda vrata. 

 

Bozo Prelevic kaze da je po vrsti preloma noge gotovo izvesno da je Babic vozio..ne znam sta znaci ovo sa glavom ? 

 

Sagnuo se da izvuce lajnu ?

 

Ma ja mislim da on tu misli na Mariniku, da je bila u autu u trenutku neke nesrece i gde joj je bila glava. Drugim recima jede govna

  • +1 1
Link to comment
Just now, de Sisti said:

 

Ma ja mislim da on tu misli na Mariniku, da je bila u autu u trenutku neke nesrece i gde joj je bila glava. Drugim recima jede govna

 

Marinika je ovde samo sredstvo..megafon.

 

Nije ona slucajno ili samostalno dosla do svega ovoga.

 

Ne napada on Mariniku nego Vucica jer ne kaze "Ne dam Palmu".

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Caligula said:

 

Bilo je i pre 1912te, ali nije u tome poenta.

 

Slobodne izbore Srbija je imala samo i jedino u periodu 2000-2012te, a to smenjiva vlast je jedini nacin da pravosudni sistem (kao i sve ostalo) mic po mic stekne nezavisnost.

 

Ovi su ga, POSLE 2012te, UKINULI SKROZ I SASVIM

Pa kako nije poenta, to baš treba biti poenta i suština cele priče. Priče o sistemu.

 

A to mic po mic može zapravo biti mnogo brzo ako postoji iskrena želja, a ne "mic po mic". Ili bar svakako mnogo brže nego što je išlo tokom tih 12 godina.

 

No dobro, u sadašnjoj opoziciji ima i novih lica pa im svakako treba dati šansu, ako su im namere iole iskrene.

 

I pusti to bilo je pre 1912. Ovde pričamo o konkretnom slučaju koji oslikava mnogo toga, a ne samo Palmu i Jagodinu.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

poenta je u odnosu drustva prema onome sto se desava

 

gajiti nadu u opoziciju, sudstvu, deus ex mahina u ovom ili onom obliku je ilzuorno dok se odnos drustva ne promeni

 

jeste izlizano (i politicki zloupotrebljeno) ali od nas zavisi

 

 

a mi svi zajedno smo jedna skuvana jebena zaba

zato nam se i "desavaju" razni vucici, palme i ostale bitange

 

e: taj period posle 2000 jeste bitan

ali manje zbog toga sto je sve radilo dobro, nije, vec sto je opste ubedjenje bilo da je dobro napkon pobedilo zlo

ljudi su imali jebenu nadu i napokon su bili slobodni nazivati stvari pravim imenom

 

u medjuvremenu je sve otislo u kurac i sad smo zapravo i po tom osnovu u mnogo gorem polozaju nego npr devedesetih

Edited by pbg12345
  • +1 7
Link to comment
20 minutes ago, SNARC said:

Marinika je ovde samo sredstvo..megafon.

 

Nije ona slucajno ili samostalno dosla do svega ovoga.

 

 

Ne razumem bas najbolje ovo instrumentalizovanje zene koja ozbiljno rizikuje zivot u Srbiji 2021ve.

 

Nije stigla samostalno do javne tajne? Svi znaju godinama za ovo (uz milion drugih afera i tekucih prljavstina) ali eto ona prva progovori i krene da čačka mačku odmah se jave Zorana i Vučić da kukaju na politizaciju slučaja a boga mi i internet zajednica da objasni kako je žena samo nečiji pijun, megafon, jezik bez mozga i što je najbitnije, bez hrabrosti.

 

Ne znam, mnogo se njoj zakida od zasluga i mnogo se nipodastava njen trud i rizik. Ima nesto u nasem DNK što nas je dovelo do ove bande na vlasti, i sve mi je jasnije koja je to greška (ili uspeh) turaka u programiranju srba.

Edited by Caligula
  • +1 6
Link to comment
7 minutes ago, pbg12345 said:

 

 

e: taj period posle 2000 jeste bitan

ali manje zbog toga sto je sve radilo dobro, nije, vec sto je opste ubedjenje bilo da je dobro napkon pobedilo zlo

ljudi su imali jebenu nadu i napokon su bili slobodni nazivati stvari pravim imenom

 

u medjuvremenu je sve otislo u kurac i sad smo zapravo i po tom osnovu u mnogo gorem polozaju nego npr devedesetih

Meni je neverovatno da je to ubeđenje vladalo i posle 2003.

 

Naravno, ako ne mislite da je hapšenjem Legije ta priča zatvorena...

Link to comment
17 minutes ago, Milošica said:

A to mic po mic može zapravo biti mnogo brzo ako postoji iskrena želja, a ne "mic po mic". Ili bar svakako mnogo brže nego što je išlo tokom tih 12 godina

 

 

Jeste, napravio je neko u svetu državu za 12 godina.

 

Dajte ljudi jbt kakva iskrena zelja, ne ide to tako. Grdno cete se razocarati (ponovo)

  • +1 3
Link to comment

Kaligula, ne bi bio problem da je tih 12 godina bio postepeni napredak. Problem je što mi se čini da je to pravljenje države trajalo 3 godine, a narednih 9 zastoj.

 

Što se druge rečenice tiče, ja se sigurno neću razočarati, jer ne očekujem ništa. Samo očekujem da me ti budući ne nerviraju svakodnevno kao ovi :D

Edited by Milošica
Link to comment
14 minutes ago, Caligula said:

 

Nije stigla samostalno do javne tajne? Svi znaju godinama za ovo (uz milion drugih afera i tekucih prljavstina) ali eto ona prva progovori i krene da čačka mačku odmah se jave Zorana i Vučić da kukaju na politizaciju slučaja a boga mi i internet zajednica da objasni kako je žena samo nečiji pijun, megafon, jezik bez mozga i što je najbitnije, bez hrabrosti.

 

 

Ljudi se nadaju da postoji plan, to nam u prirodi

Mislim da niko normalan ne misli da je bez mozga i hrabrosti

Plan u smislu kako ce da bude posle vucica, mi cemo svi da ga pratimo dok mu ne dosadi, nece otici na izborima

 

Edited by villiem
Link to comment
19 minutes ago, pbg12345 said:

napokon su bili slobodni nazivati stvari pravim imenom

Aham... :) 

Sve onako legalisticki...

Dok su majstori властно :isuse: obavljali svoj posao...

Tacnije, nisu ga ni prekidali, svako u svojim radnim odelima.

 

Vreme je da se mane(mo) i tog mita: nikada u stvari nismo imali sansu - prodali su nam ciglu legalnosti i pricu da ce svako da dobije po zasluzi, samo da oni srede pravnu drzavu...

I - dobili su po zasluzi...

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Milošica said:

Kaligula, ne bi bio problem da je tih 12 godina bio postepeni napredak. Problem je što mi se čini da je to pravljenje države trajalo 3 godine, a narednih 9 zastoj.

 

Što se druge rečenice tiče, ja se sigurno neću razočarati, jer ne očekujem ništa. Samo očekujem da me ti budući ne nerviraju svakodnevno kao ovi.

 

 

Ne razumem bas na kakav postepeni napredak mislis?

 

od 2000te do 2012te nijedan sin predsednika nije npr. palio motronu testeru kao Marko Milosevic nad otporasem krajem devedesetih, nekaznjeno i daleko od tuzilastva - umesto da hapsi Marka, tuzilastvo je tada hapsilo otporase (?). Posle smene vlasti nije bilo tih i tolikih perverzija i to je vec ogroman napredak koracima od sedam milja.

 

E sad, ne znam kako ti zamisljas dizanje pravosudja iz pepela u razorenoj zemlji ali ja to svakako ne bih stavljao u frejm kraci od 30 godina smenjivanja vlasti na regularnim izborima, uz sve pripadajuce afere.

 

Ovo sto danas imamo je ponovo pepeo, "jer je narod razocaran odlucio da se osveti zutima za kradju". Koliko je narod danas razocaran i osteljiv na kradju vidi se svakoga dana dok afera pokriva aferu a taj isti razočarani narod gleda sam sebi u pupak. To je taj ropski DNK o kojem govorim, ta podanicka ljubav prema najgorima. Ne volim tranzicione Žute ali volim ove deset puta gore od njih - i da perverzija bude veća, kriviću žute za to. Pa aman, pogledajmo se u ogledalo.

Edited by Caligula
Link to comment
8 minutes ago, Caligula said:

E sad, ne znam kako ti zamisljas dizanje pravosudja iz pepela u razorenoj zemlji ali ja to svakako ne bih stavljao u frejm kraci od 30 godina smenjivanja vlasti na regularnim izborima, uz sve pripadajuce afere.

 

Znači da smo imali jedno 15-ak godina Tadija, Trivanke, Dinkare, vlade Mirka Cvetkovića i Dačeka (u nekoj već permutaciji) sad bismo još malo bili normalna zemlja? :laugh:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...