Jump to content
IGNORED

Novosti iz sveta automobilizma


nesha taxista

Recommended Posts

juce sam video lika kako usred beograda vozi nov novcijat ferrari 612 scaglietti. cuka mi je preskocila. svajcarske table ali klasicna srpska shabanska faca. jel neko zna o kome se radi, 2 komada sigurno nema.ferrari-612-scaglietti-mountainroad.jpg
jel ciriske table?ako jesu, taj je bio sa mojim pajtosem u vojski.
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Vidim danas pocela kampanja u Belgiji 100_2016.jpgmalo igre recima "crache"-ispljunuti, izgovara se slicno kao englesko "crash" .. na plakatima pise da je od 01.10.2010 obavezna analiza pljuvacke u cilju otkrivanja - opijata, benzodiazepina, kanabisa.....lista je prilicno dugackaanaliza ce biti obavezna u slucaju svakog sudaraNIKAKAV prag tolerancije nije predvidjen, tako da su u opsanosti i pasivni pusaci kanabisa...Detaljnije ovde...

Link to comment

kod nas su vec testirali to, ili nesto slicno. sad se samo ceka nova dopuna zakona, clan 1337 koji ce glasiti : 'svaki vozac obavezan je da u pretincu za rukavice poseduje konzervu specijalnog napitka koji, kada se gucne, pojacano luci pljuvacku, za slucaj testiranja na opijate'. konzervu ce valjati tadicev/dacicev/XY-ov necak, koji je jedini uvoznik iste, za 3000 din po komadu (posto je to, jelte, 'izuzetno' specijalna tecnost i izrada kosta).

Link to comment
tako nezna hipsterska dusa treba da se vozika samo u:
Ovo me podseti da pitam: ako hipsteri voze samo vintidž bajkove bez brzina, da li to važi i za kola?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...