Jump to content
IGNORED

Novosti iz sveta automobilizma


nesha taxista

Recommended Posts

Ko bi pri čistoj svesti i zdravoj pameti u današnje vreme uzimao precenjeni evropski auto u cenovnoj klasi u kojoj može da bira između više (desetina) japanskih i korejskih modela?
svako iole normalan :) Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
Ma, bre, sigurno je dobar auto, kao i svaki drugi novi auto. Meni samo preklobučen.
Komsija kupio crnog, izgleda ko guja ljuta. Hiljadu puta lepsi uzivo.al' nije me preobratio:all42011minicooperscoun.jpg
Link to comment
Otvorim dušu, a vi me zajebavate, nagovarate da bacim 15+k evra na raspalo siroče Volksvagena Škodu, pa još to potkrepljujete "mišljenjima" izvikanih nadrogiranih precenjenih britanskih seljačina-incestoida koji ni ne znaju da voze automobile...Ko bi pri čistoj svesti i zdravoj pameti u današnje vreme uzimao precenjeni evropski auto u cenovnoj klasi u kojoj može da bira između više (desetina) japanskih i korejskih modela?
Ako već insistiraš na dalekoistočnim fašistima u tom cenovnom rangu onda SX4 :wub:
Link to comment

SX4 ima pogon na sva cetiri tocka(bez reduktora) sto implicira znacajno visu potrosnju pogotovu u gradskim uslovima ;) davati 20%-30% vise za gorivo kada je njegova cena visa od 1,3€ i nema naznaka da ce biti niza je faktor koji bi mi bio pri vrhu kada bi odlucivao o kupovini novog vozila(i bio je)

Link to comment

Zavisi od modela. Ovi SX4 modeli, jelte, nemaju...

GLX 2WD -11.690 € GS 2WD - 12.690 € AKCIJA AERO 2WD - 12.690 € AKCIJA GS A/T - 2WD 14.500 €
...a ovi SX4 modeli, jelte, imaju...
GLX 4WD - 13.190 € GS 4WD - 13.990 €
Hm, to otvara niz interesantnih pitanja. Eto, recimo, pojma nemam kako stoji održavanje Suzuki automobila. A opet, kažu da je Swiftonja carski auto za grad...suzuku-swift.jpg Edited by Filipenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...