Jump to content
IGNORED

Italija


Indy

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

:lol:

 

Samo da me shvate ljudi da ih prozivam ali ovo didn't age well

 

On 3.3.2020. at 0:38, halloween said:

Šta mislite hoće li s ovo covid lud'lo smiriti do Prvog maja, ja ne mogu izdržati idem opet pa taman bila kuga.

 

On 3.3.2020. at 22:10, Bright Billy said:

mislim da ce brzo to tripovanje svima da dosadi... 

 

On 3.3.2020. at 22:17, Milosh76 said:

U Italiju uvek, korona je prenaduvana glupost.

U Budimpesti me niko nije ni pitao odakle dolazim niti su merili temperaturu niti bilo sta slicno. Na Horgosu ni ni "dobro vece" nisu rekli, a vec su mi vratili pasose i pustili da prodjem...

 

On 3.3.2020. at 22:25, mlatko said:

Nadajmo se... Čekaju se Nemci da opovrgnu psihozu. Zasad nije tako iako ima nekih naznaka.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

On 3.3.2020. at 22:40, Milosh76 said:

Kazu da ce sa toplim vremenom i virusi se ili izgubiti ili samo "sakriti" do novog momenta za "aktiviranje", kada zahladni :D 

 

Edited by Ravanelli
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sto bi rekao Đorđe David, vrtim film kako i šta, ali zašto baš mali i nezanimljivi Kodonjo kao mesto gde je sve počelo? Mozda zato sto je pocetkom februara bila neka zeleznicka nesreca kod Lodija i mnoge (ne sve) linije odatle su bile u prekidu. Sve sto je islo ka Parmi, Kremoni, Mantovi i Bolonji i ko zna gde jos islo se iz Milana do Kodonja, pa odatle dalje presedanje na drugi voz, sto je stvorilo pojacanu cirkulaciju ljudi ka tom mestu.

Edited by halloween
Link to comment
  • 3 months later...

Danas sam u prodavnici slučajno našla na EMME mirisne papiriće na lavandu, za ormare i za vunene stvari. Odmah sam okačila svud po kući, to je onaj miris čiste posteljine i sobe u Italiji, sutra ću i po kancelariji. Onda sam sedela na terasi, pila limunadu i kafu, posmatrala cvet koji sam prošle godine kao pelcer donela iz Bolonje tačno u ovo vreme i avione na nebu. Ipak neko ode i u Italiju.:cry:

13698264c80556212d083b574039593208748eb5

Edited by halloween
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...