Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

25 minutes ago, SNARC said:

Naravoucenije..da joj je poslao poruku sa svog vibera, na kom je uslikan pored necije mecke..ne bi ga ona prijavila.

 

Lepo misljenje imamo o sestrama Srpkinjama :)

 

 

Društvo nije naročito blagonaklono prema ženama: ako je progovorila, zašto je dosad ćutala, ma sigurno joj je bilo lepo. Ako je prijavila, oh, izmislila je, željna je pažnje, preteruje.

 

 

edit: neko je već okačio tvit koji minut pre, pardon.

Edited by DejanMilč
Link to comment

I kad nema toga, ne prijavljuju. (Znam da je unpopular kao stav, jako)

 

Jer je prijavljivanje (krivična prijava, ne poslodavcu) jedna jebada, koja te vraća u susret s nekim od koga bi da pobegneš, i što brže zaboraviš na tu osobu. 

 

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
13 hours ago, James Marshall said:

 šta ste u podznaku

Ovo bi trebalo svaki put dodati, jer su mnoge opterećene horoskopom, pa bi prolaz bio lakši

Link to comment
5 minutes ago, morgana said:

apropo zena koje se loze na auta, ja znam zene koje se loze na auta i ostale pokretnosti i nepokretnosti i to je principijelno ok, pobogu, nije problem u tome. i muskarci se cesto loze na iste te stvari. ne zajebavajte. zelja za bogatstvom i prestizem je ravnomjerno rasporedjena po polovima.

 

Pa nije u tome stvar, nego u loženju na tuđu imovinu i biranju partnera prema tome čime raspolaže od vozila i nepokretnosti.

  • +1 2
Link to comment
Just now, napadaj said:

 

Pa nije u tome stvar, nego u loženju na tuđu imovinu i biranju partnera prema tome čime raspolaže od vozila i nepokretnosti.

 

i ja to isto kazem

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, morgana said:

zelja za bogatstvom i prestizem je ravnomjerno rasporedjena po polovima turbo kapitalizmu. 

 

Dosta tu ima i do sirotinje raje, sa druge strane granice je recimo super moderno kao mlad voziti bajs svuda i polemizirati vešto o vožnji avionom. Caka je što se tamo zna da te fin auto (G klasa ili ne) čeka u kasnim srednjim godinama. Nema potrebe za žurbom, dok je kod nas kao u citatu besmrtnih reči iz 'Vidimo se u čitulji': svi smo mi na 5 minuta, razumeš. 

 

 

 

  • +1 6
  • Tužno 1
Link to comment
13 minutes ago, morgana said:

apropo zena koje se loze na auta, ja znam zene koje se loze na auta i ostale pokretnosti i nepokretnosti i to je principijelno ok, pobogu, nije problem u tome. i muskarci se cesto loze na iste te stvari. ne zajebavajte. zelja za bogatstvom i prestizem je ravnomjerno rasporedjena po polovima.

 

 

 

 

Jeste, ali oni zarade a one se kurvaju za to...

Link to comment
3 minutes ago, Mos said:

 

Dosta tu ima i do sirotinje raje, sa druge strane granice je recimo super moderno kao mlad voziti bajs svuda i polemizirati vešto o vožnji avionom. Caka je što se tamo zna da te fin auto (G klasa ili ne) čeka u kasnim srednjim godinama. Nema potrebe za žurbom, dok je kod nas kao u citatu besmrtnih reči iz 'Vidimo se u čitulji': svi smo mi na 5 minuta, razumeš. 

 

 

 

 

naravno, slazem se, samo mi to nije bila tema posta.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Mel said:

 

Jeste, ali oni zarade a one se kurvaju za to...

 

Kurvanje je legit stvar izbora. 

Najveće zlo mi pripadne od kurvi kao glavnog društvenog problema.

  • +1 8
Link to comment
4 minutes ago, morgana said:

 

naravno, slazem se, samo mi to nije bila tema posta.

Jasno, uzeo sam kao datost da se podjednako polovi lože na to. Samo je kod dečaka to manje očigledno jer im je rodna uloga da se lože na kola i formule (vojsku, borbene avione, navijanje). Iskakanje iz te uloge kod devojčica je no-no. Mada, zanimljivo i da je kod odraslih muškaraca onako malo no-no da te to uopšte ne zanima :D 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...