Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

2 hours ago, mraki said:

Vole napomenuti kako je Veliki Brat nastao za vreme prethodne

 

Ja volim napomenuti da je Velikog Brata u Srbiju doveo Veran Matić :fantom:

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, mraki said:

Vole napomenuti kako je Veliki Brat nastao za vreme prethodne

 

Ja volim napomenuti da je Velikog Brata u Srbiju doveo Veran Matić :fantom:

 

Edit: volim i dvaput

Edited by aram
  • Haha 7
Link to comment
2 hours ago, mraki said:

Dobro, u Srbiji za vreme Vučićeve vlasti. Vole napomenuti kako je Veliki Brat nastao za vreme prethodne, ali ovo je tad bilo apsolutno nezamislivo. 

Nije upitno ni da narod gleda kao ni političke veze Željka Mitrovića ali meni eto, možda sam glup, i dalje neverovatno da ovo prodje i nikom ništa.

 

 

Jel znaš ti za onu epizodu nesretnog rijalitija DNK, kad je lik tražio da se ustanovi je li otac deteta žene s kojom živi, emitovao nasilje u etar, a posle jedno dve nedelje je ubio?

  • Tužno 1
Link to comment
6 hours ago, I*m with the pilots said:

Jbt, ovo je sve rečeno u emisiji na TV-u? Sledeće još samo uživo prenos "skidanja snajperom", čime će se možda dotaknuti dno


Dno je beskonacno duboko, pad je beskonacno slobodan i spor, nece nikad biti dotaknuto, spiralu nema ko da zaustavi

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

@Svemir Zeka

Ne znam za to. :ph34r:
Možda sam i čuo negde pa potisnuo.

Jednom sam bio negde u gostima dok je išao taj dnk, osobu ometenu u razvoju su roditelji uz kuću ostavili novom vlasniku. On joj onda napravio decu… mislim da sam pisao negde. Jezivo na mnogo načina, ali uvijeno maltene u dokumentarnu formu…

 

Ovo što sam danas pominjao je čisto i ogoljeno nasilje koje se emituje uživo na nac. frekvenciji. Bukvalno fizičko nasilje nad trudnom ženom. Najgore pretnje i vredjanje na nac. osnovi. I sve to se u najmanju ruku odobrava, a verujem i podstiče radi gledanosti. Poseban krug pakla zaslužuje svako ko učestvuje u tom projektu na bilo koji način.

 

Kačeno je već negde i ovo.

https://www.instagram.com/p/CeD795DgwBC/

 

Što se VB tiče, on je kulturno-umetnički program za Zadruge & co.

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, I*m with the pilots said:

Jbt, ovo je sve rečeno u emisiji na TV-u? Sledeće još samo uživo prenos "skidanja snajperom", čime će se možda dotaknuti dno

narkos mitrovic stavio peticiju da se zadruga nastavi sledece sezone, kae za manje od 24 sata skupio preko 600k potpisa..

Link to comment
On 9.6.2022. at 16:51, mraki said:

gde je sad trudna sa ovim nekim likom koji je tuče i preti joj jer ne želi da abortira

Ne razumem - zatrudnela je u rijaliti programu sa nekim nepoznatim učesnikom koga je tu upoznala ili su ona i dečko psiho ušlu u rijaliti?!

 

Doslovno je stravično ovo što si napisao, a i ovo Zekino iz 2015. je iza moje granice poimanja. Nisam čula za to ranije, ne znam ni šta je DNK…

 

Nemam stomak za rijalitije niti bilo gde dolazim u dodir sa vestima o dešavanjima iz tih programa. Ako nema na PPP ili na tw lajni, neću ni saznati.


Ovo nije za skidanje sa nac. frekvencije, ovo je za ukidanje televizije. 

Edited by pt 2.0
  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

Ne razumem - zatrudnela je u rijaliti programu sa nekim nepoznatim učesnikom koga je tu upoznala ili su ona i dečko psiho ušlu u rijaliti?!

Ja sam razumeo/pretpostavio da su se u unutra upoznali, možda grešim. :unsure:

Edited by mraki
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, pt 2.0 said:

Doslovno je stravično ovo što si napisao, a i ovo Zekino iz 2015. je iza moje granice poimanja.

Strašno je na mnogo načina, a najstrašnije je što niko ne reaguje godinama.

Imam osećaj da nije samo strah da se dira u taj osinjak (iako sigurno ima i toga), već je mnogima ispod časti da se uopšte bave tim, jer rialiti polusvet.

Ti programi se svode na sex i nasilje. Učesnici su prostitutke, kriminalci i generalno tragični likovi.

Rekoh već na jednoj drugoj temi, ta sprega prostitucije, kriminala i medija je jedna od jezivijih stvari u ovoj nazovi državi. 
Ono što znam je da jedna (verovatno ne i jedina) mentalno bolesna osoba živi u rialitiju godinama. Tamo je i zatrudnela, porodila se. Mislim da je i dete tamo. Uz lekove na kojima je, stimulišu je i alkoholom da bude “zanimljivija” a možda i još nečim…

I niko aplolutno ništa, nikakav rem, tužilaštvo, socijalna služba ili kakav nvo… apsolutno niko.

Edited by mraki
  • +1 1
  • Tužno 3
Link to comment
16 minutes ago, mraki said:

 

Ono što znam je da jedna (verovatno ne i jedina) mentalno bolesna osoba živi u rialitiju godinama. Tamo je i zatrudnela, porodila se. Mislim da je i dete tamo. Uz lekove na kojima je, stimulišu je i alkoholom da bude “zanimljivija” a možda i još nečim…

I niko aplolutno ništa, nikakav rem, tužilaštvo, socijalna služba ili kakav nvo… apsolutno niko.

Jel to ona Miljana?

Link to comment
14 minutes ago, pt 2.0 said:

jebote, jeziva je.


Bas jeste, od ovoliko zlobe ce se toliko zbrckati da joj fabrika hijalurona pomoci nece :fantom:

A ovaj video iz “Otvorenih vrata” je njegov odgovor? Savo je bas dzentlmen, realno nije zasluzila nista osim pite od govana u facu

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...