January 13Jan 13 N1 Info RSŠpanski mediji: Hulio Iglesijas optužen za seksualno zlos...Najnovija slavna ličnost koja je uvučena u skandal MeToo, Hulio Iglesijas suočava se sa optužbama da je zlostavljao dve žene 2021. godine, kada je mlađa žena im
January 13Jan 13 Znam da je ovo malo starije, ali ko nije uoznat sa pričom, može da pogleda, a može i da prouči o liku po netu..."Most hated men on Internet", ima na Netflixu...https://www.imdb.com/title/tt21098728/Lik je imao sajt za osvetniččku pornografiju gde su kačene slike golih žena i muškaraca, sve sa referencama na njihove naloge na drugim mrežama....Iz ove prespektive, meni je neverovatno da je to ikad bilo moguće, tako javno, ali pre 15 godine, očigledno jeste...
January 13Jan 13 Nekad mislim da se svest o tome šta je dozvoljeno i prihvatljivo u javnoj sferi više promenila u poslednjih 15 nego u prethodnih 1500 godina.
January 13Jan 13 3 minutes ago, Halvard said:Nekad mislim da se svest o tome šta je dozvoljeno i prihvatljivo u javnoj sferi više promenila u poslednjih 15 nego u prethodnih 1500 godina.Ma meni je čudno da je ikad moglo da neko objavi sliku koju sma slikao bez moje izričite saglasnosti... Meni je to 1/1 kršenje copyright-a, ali to ovde nije tako tumačeno...Obajšanjava deo radnje dokumentarca, ako imate nameru gledati, ne otvaratiMislim, na kraju je lik pao, ne zbog tih slika, nego zbog toga kako je dolazio do slika, hakovanjem mailova, što je u USA federalni zločin, ali čak ni to nije bila bog zna kakva kazna, kad se sagleda trauma žrtava... Edited January 13Jan 13 by radisa
January 13Jan 13 Mislim da je do toga da je internet jos bio relativno nov, secate se kakav je tek to bio divlji zapad na pocecima tamo na prelazu milenijuma. Valjda je trebalo vreme da se zakoni i zakonodavci pomere.
January 13Jan 13 7 hours ago, Halvard said:Nekad mislim da se svest o tome šta je dozvoljeno i prihvatljivo u javnoj sferi više promenila u poslednjih 15 nego u prethodnih 1500 godina.Sad kad gledam šta su radili recimo Britney Spears, koja je i bez takvih hajki očigledno imala problema sa mentalnim zdravljem, pomislim baš to. Kao da je ceo svet bio poput krda divljaka pre samo deceniju i po.
January 13Jan 13 Ja pratim neku majku deteta sa ozbiljnim zdravstvenim problemima i terapije koje ona pokusava, zadnji klip joj je kako je dobila milion tona nekog prozivanja i sad sto - zato sto je bila u Panami negde na terapiji a Panama je nas neprijatelj ili tako nesto, nisam bas pazljivo ispratila samo je vidim da je nasnimala da se pravda, zena koja jedva drzi glavu vise vode. Ludilo je to kad malo obratis paznju ili naletis, sta sve ispliva iz vode.
January 18Jan 18 Nekaznjen!!! https://n1info.rs/vesti/preminuo-reziser-i-ucitelj-glume-miroslav-mika-aleksic-osumnjicen-za-seksualno-zlostavljanje-polaznica/Uh! Ime sudije koji je omogucio visegodisnje odlaganje sudjenja?
January 18Jan 18 17 minutes ago, gsb said:Nekaznjen!!!https://n1info.rs/vesti/preminuo-reziser-i-ucitelj-glume-miroslav-mika-aleksic-osumnjicen-za-seksualno-zlostavljanje-polaznica/Uh! Ime sudije koji je omogucio visegodisnje odlaganje sudjenja?Isti onaj koji je sudio Ribnikar. A sada je poslat u specijalu da daje naredbe za prisluškivanje.
January 18Jan 18 Ovde pise Zoran Bozovic:https://vreme.com/vesti/sudjenje-miroslavu-aleksicu-bez-konca-i-kraja/I to je izgleda isti ovaj:https://www.krik.rs/sudija-kom-je-nestalo-13-predmeta-napreduje-u-sudstvu/Ovo je strasno. Kako neko ko je izgubio silne predmete uopste moze da bude sudija? Kako?Od tad, pa do beskonacnosti treba da ima ocenu NULA!Moze eventualno da bude pravnik u nekom ribolovackom drustu, a mozda cak ni to!Edit: a i faca mu je ko prevaranti sa autobuske stanice. Mnooogo sam besna!! Edited January 18Jan 18 by gsb
January 18Jan 18 6 minutes ago, gsb said:Ovde pise Zoran Bozovic:https://vreme.com/vesti/sudjenje-miroslavu-aleksicu-bez-konca-i-kraja/I to je izgleda isti ovaj:https://www.krik.rs/sudija-kom-je-nestalo-13-predmeta-napreduje-u-sudstvu/Ovo je strasno. Kako neko ko je izgubio silne predmete uopste moze da bude sudija? Kako?Od tad, pa do beskonacnosti treba da ima ocenu NULA!Moze eventualno da bude pravnik u nekom ribolovackom drustu, a mozda cak ni to!Edit: a i faca mu je ko prevaranti sa autobuske stanice. Mnooogo sam besna!!Završio je Ribnikar i za to je nagradjen. Nadimak mu je Kriminal.
January 18Jan 18 22 minutes ago, radisa said:I za njega nema nikavih dokaza da nešto nije uredu, da je korumpiran? sklonjen je valjda bio 2012. pa ga ustavni sud vratio koju godinu posle
Create an account or sign in to comment