Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

10 hours ago, Shan Jan said:

Samo u Srbiji... ni trunke srama. Kako li je roditeljima ovih devojaka i kako se suzdrzavaju da ne zakolju ovu gospodu samo oni znaju.

Ovde  je sudija koji predsedava morao  da ustane, pita jel nešto smešno, ako jeste , izadjite u hodnik i siti se ismejte . I da ih udalji iz sudnice. Makar trunčica javnog sramoćenja iako ti ljudi ne znaju za sramotu,  al opetzrno zaštite prava žrtve. Problem je što je na sve i sudija verovatno ćitao ko zaliven

  • +1 2
Link to comment

Žerar Depardjeu je… pa… ne znam… oduvek bio fucked up. 

 

In a 1978 interview, Depardieu reportedly confirmed a story that he first participated in a rape when he was nine years old and that he had participated in more rapes since then. He reportedly stated there were "too many [rapes] to count... There was nothing wrong with it. The girls wanted to be raped. I mean, there's no such thing as rape. It's only a matter of a girl putting herself in a situation where she wants to be." The story re-emerged in Time magazine in 1991.[55] On 15 March 1991, Depardieu's American publicist Lois Smith[56] stated, "he's sorry, but it happened."

  • +1 6
  • Tužno 1
Link to comment
On 8.4.2023. at 22:55, Locust said:

 

Ja vala neću...u stvari, čudi me da se već nije desilo. (A nadam se da neće, daleko bilo)

Ovo..pa prosle godine isto objavljivali neko samaranje trudnice, ono kada su se delile krekvencije..ja sam i napisoa negde, samo jos da ubiju nekoga u prenosu uzivo..

Link to comment
3 hours ago, Patty Lee said:

Žerar Depardjeu je… pa… ne znam… oduvek bio fucked up. 

 

 

Mislim da ga je Zilijet Binos vec nesto optuzila da je bio nasilan prema njoj na snimanju nekog filma zajednickog, plus ono kad je vadio budalutm i šorao na sred nekog aerodroma :ph34r:

Tako da ovo i nije neki sok

  • +1 2
Link to comment

 

Quote

Prvi osnovni sud u Beogradu odlučio je da pusti na slobodu Igora Miloševića, osuđivanog serijskog silovatelja, kojem se sudilo zbog ugrožavanja sigurnosti novinarke Informera. Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu je saopštilo da će uložiti žalbu na ovu presudu.

 

Optužnim predlogom Miloševiću je na teret stavljeno da je 27. septembra pretnjom da će napasti na život i telo oštećene J.R. novinarke u dnevnom listu „Informer“ ugrozio njenu sigurnost.

Milošević je tokom intervjua sa novinarkom J.R, koji je radila zajedno sa koleginicom I.T, uputio reči: „Ako sam ja naumio da vas silujem ja ću to uraditi, ako imam slobodu, ako nema kamermana da me spreči, ako nema bilo ko da me spreči“, kao i „Ako dođem da vas ubijem, ja ću da vas ubijem ako nema ko da me spreči“ što je kod oštećene J.R. stvorilo osećaj straha i ugroženosti za sopstvenu bezbednost.

Milošević je uhapšen 30. septembra prošle godine i do danas je bio u pritvoru. On je više puta osuđivan zbog silovanja, a na slobodio je bio od 20. do 30. septembra prošle godine. U tom periodu od 10 dana dao je intervju za Informer, posle čega je uhapšen.

 

https://n1info.rs/vesti/serijski-silovatelj-igor-milosevic-pusten-na-slobodu/ 

U kakvoj zemlji mi živimo. :isuse:

 

Link to comment
14 hours ago, Patty Lee said:

Žerar Depardjeu je… pa… ne znam… oduvek bio fucked up. 

 

In a 1978 interview, Depardieu reportedly confirmed a story that he first participated in a rape when he was nine years old and that he had participated in more rapes since then. He reportedly stated there were "too many [rapes] to count... There was nothing wrong with it. The girls wanted to be raped. I mean, there's no such thing as rape. It's only a matter of a girl putting herself in a situation where she wants to be." The story re-emerged in Time magazine in 1991.[55] On 15 March 1991, Depardieu's American publicist Lois Smith[56] stated, "he's sorry, but it happened."

 

cekaj jbt, posle ove izjave nije bar ni saslusan u policiji ? :puke:

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...