Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

@Svemir Zeka ti se bese bavis nekom psihologijom? Naleteo juce na ovaj eksperiment, lik probao da dokaze da mali prostor vodi ljude ka nasilju, medjutim njegovi zamorci napravili komunu punu ljubavi i prijateljstva te naucnik poceo da pizdi na pola puta usred okeana sto se ovi ne ubijaju nego sire ljubav... ludilo :lolol:

 

 

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Shan Jan said:

@Svemir Zeka ti se bese bavis nekom psihologijom? Naleteo juce na ovaj eksperiment, lik probao da dokaze da mali prostor vodi ljude ka nasilju, medjutim njegovi zamorci napravili komunu punu ljubavi i prijateljstva te naucnik poceo da pizdi na pola puta usred okeana sto se ovi ne ubijaju nego sire ljubav... ludilo :lolol:

 

 

Pa skučenost, odnosno veliki broj ljudi na malom prostoru izaziva agresiju, kazuju eksperimenti, s tim što ne bih izjednačila agresiju kao biološki odgovor i nasilje kao zloupotrebu nejednakosti u moći. 

Šta je taj tu lik radio, ne znam, ali očito mu je nacrt ili uzorak ili nešto već u eksperimentu bilo neadekvatno :D

Link to comment

Prvi i osnovni uslov da budes pozvan u neki od tih rijalitija je da si umobolan

Drugi je da si (polu)selebriti svorc/u dugovima

Pa prosle godine je valjda oko ponoci za NG isao direktan prenos nekog karanja tamo 

the simpsons helen GIF

Edited by Plajvi
  • +1 4
  • Tužno 2
Link to comment

Ne znam gde sa ovim, verovatno je najprikladnije ovde.

 

bald and bankrupt je jutjub kanal tog lika koji putuje po svetu i zapravo je poprilicno zabavan, ali ovo je hevi metal i zeludac mi se okrenuo

 

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Ja sam tako gubeci vreme na redditu naleteo na sub koji je posvećen njegovom debunkovanju,

bio sam blago šokiran ,ali dosta toga je bilo proseravanje od konkurencije ili izvučeno iz konteksta 

Tako da me je mrzelo da ulazim u taj rabbit hole 

 

Link to comment
7 hours ago, Tsai said:

Ne znam gde sa ovim, verovatno je najprikladnije ovde.

 

bald and bankrupt je jutjub kanal tog lika koji putuje po svetu i zapravo je poprilicno zabavan, ali ovo je hevi metal i zeludac mi se okrenuo

 

 

 

 

Lik deluje ko šupak i bez te pozadine.

  • +1 1
Link to comment

Ne mogu da pojmim šta je u njihovim glavama. Nisam u stanju za nekoga olako da kažem monstrum zato što nisam u stanju da podnesem da je neko monstrum, i jedino kako sam sposobna da podnesem ovakvu reakciju jeste da pomislim da oni žive u ubedjenju da to nije istina.

Pretpostavljam da je to psihološki lakše nego reći sebi: ja sam godinama u svojim emisijama promovisala školu silovatelja devojčica ili ja se decenijama družim sa predatorom i jezivim manipulatorom…

Pakao kako god da okreneš. Tek je ona njegova žena tragičan lik.

Link to comment
9 minutes ago, pt 2.0 said:

oni žive u ubedjenju da to nije istina.


Meni deluje da u njihovom svetu nasilnicko ponasanje nije nista cudno a ni specijalno, pa i njihov sin je jeziva dzibercina koji se vukao po tabloidima zbog urlanja na zenu na javnom mestu a sama ta zena posle objasnjavala kako to nije nista strashno

Ako imas okruzenje koje ne da ne osudjuje nego relativizuje i opravdava, cas posla se normalizuju svakakve gadosti 

A Aleksiceva zena mi je bas jeziv lik, ne deluje toliko primitivno kao Rajevic Savici nego nekako pritajeno podmuklo brrr

 

 

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...