Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

Mama je ključna reč u njenom slučaju. To je ta gola ambicija a ćerka je proxy.
tako je, i svet je bio dosta zgrozen delovnjem gospodje mame, a i mi u tom svetu, iako daleka periferija. nije da je bash bilo prihvceno, naprotiv.

sent from my nije bubamoto

  • +1 4
Link to comment

Jeste, imala je majku glumicu alkosa koja je gurala u sve to i obezbedila™ joj, između ostalog,  profi fotografa za nage slike i "Plejboj" naslovnicu kao

----> desetogodišnjakinji ✓

 

> strašno je uznemirujuće, pa ću u spojler: 

 

 

Spoiler

(1).jpeg.c45a13c6bb2da35ad95413a98c272ea4.jpeg

 

  • +1 4
  • Tužno 6
Link to comment

Divim se  i bruk  i pameli i merylin i svim zenama koje su uspele da se izvuku iz kandzi predatora i suoce sa nepravdom koja im je naneta. Koji su to borci, survivors, svaka im cast! Kakva jaka mentalna snaga i zelja za zivotom! 

:heart: 

 

 

  • +1 6
Link to comment

Mislim da je za decu u paklu pedofilije i prerane seksualizacije više simptomatično porodično stanje nedostajućeg oca nego majke enejblerke.

 

 

 

 

 

Link to comment
57 minutes ago, Patty Lee said:

Teri je u rangu Džo Džeksona i Kit Kalkina, ili roditelja Lindsi Lohan, prosto užasna osoba.


Otac Ejmi Vajnhaus, mislim. Pisalo se.

  • +1 2
Link to comment

Nije mi bila poznata ta terminologija, ali znam da ju je gurao do kraja. Ona je onaj komcert u Beogradu htela da otkaze, nisu joj dali. Umrla je malo posle. Meni je nacin zivota poznatih odbojan, nije ni cudo sto mnogi postanu zavisnici. Postanu svaciji, osim svoji, svi raspolazu njima po cefu. A u slucaju dece i tinejdzera, jezivo na vise nivoa.

Edited by Moonwalker
  • +1 5
Link to comment
11 minutes ago, Midgeta said:

Majka Natali Vud je prototip stage parent-a.

A ima ih jos uzasnih bas, moze i Spirs familija, cale posebno da se upise na tu listu

Jao da… Keva Natali Vud koja joj je rekla “suck it up” kad je bila silovana. Preljepo.
 

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, Patty Lee said:

Jao da… Keva Natali Vud koja joj je rekla “suck it up” kad je bila silovana. Preljepo.
 

 

Valjda se i vode plasila jer je ova istraumirala na nekom snimanju kao dete, isto po principu suck it up butterup.

I PMK je isto stage parent samo takav i zlostavljac, ona nesretna Kajli je bila klinka kad su krenuli da snimaju KUWTK i bas se videlo da je tisti mega polivanje govnima kako je najruznija sestra i sta ne.

Pa posle veza sa Tygom koji ima 30 u ton momentu, a Kajli 16/17, ali kao nema veze :sad:

  • +1 3
Link to comment

Vecina zena pre #metoo u shou biznisu u holivudu je silovano ili seksualno zlostavljano. Poslednjih godina je trend muski mladi obojeni. 

 

Najgore je sto ce pola njih "suck it up" jer tako je moralo da bude da bi uspele ne razmisljajuci o buducim žrtvama.  

Pedofilija je cvetala. Corey haim se ubio - silovan over and over again i sa koleno na koleno medju holivudskim pedofilima bacan, corey feldman nije cist u glavu vise... 

 

To je sve selo malo, prica se ali se ignorise dok neko sa strane ne otvori pandorinu kutiju.  

 

 

 

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...