Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

Kad smo vec spomenuli stage parents, a Mustang i ceo taj lanac zlostavljanja u Holivudu, ja sam uvek negde kapirala da je i onaj Disney Mickey Mouse club kao za mlade talente, iz kog su potekli Britni, Timberlejk, Agilera, Rajan Gosling (wtf) ustvari kao cover up za raznorazna zlostavljanja i zloupotrebe :ph34r:

Link to comment
On 2.4.2023. at 17:26, Patty Lee said:

Jao da… Keva Natali Vud koja joj je rekla “suck it up” kad je bila silovana. Preljepo.
 

Bila je prica da ju je zlostavljao niko drugi nego Kirk Daglas..kad vec spominjete Holivud, sta niko nije ynao sta Vajnstajn godinama radi? Yeah, right..Vajnstajn slucaj je verovatno, sto je najgore samo simbol, i kap u moru..i da se nije otvorila Pandorina kutija, mnogi koji su orvi skocili na njega istog momenta,a do tada cutali kao pizde, cutali bi i dan danas..savest, sta to bese?

  • +1 1
Link to comment
On 2. 4. 2023. at 17:48, mustang said:

Malo mi smeta sto je u naslovu topika zene a ne zrtve jer zrtve silovanja i uznemiravanja su i deca i muskarci. 

 

Meni smeta što se na ovom forumu negiraju sve ostale vrste nasilja (fitičko, psihičko, ekonomsko), kao da ne postoje. Čak je i priča o njima nepoželjna. 

 

Ne znam da li se radi o prostom neznanju, ili aroganciji iz privilegovanih pozicija. Realno je samo ono što čujemo po tviteru i mrežama. A slušamo o seksualnom nasilju, i eventualno reagujemo na femicid. Sve ostalo se uspešno zatrpava pod tepih. 

  • +1 2
Link to comment

Dovodi coveka do ludila, cista agresivno-pasivna manipulacija. Zna da je nestabilan, namerno izaziva. 

 

Koji psiho moras da budes da ne mozes da predjes preko toga da nisi visi sa njim i da ides po ovakvim sranjima da ga provociras i glumis zrtvu. 

 

Ko ne zna anu iz mladjih dana taj je upecan u njenu mrezu...zlo i naopako. A on tek...teska budala. 

Edited by mustang
  • Tužno 1
Link to comment

Ali kako je jebeno moguće da se to emituje godinama na televiziji po ceo dan i niko ništa?

Kad se desi ubistvo, svi će da se iščudjuju…

A do tada, nek ovo bude model ponašanja za gledaoce.

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment

Sve što znam su ovi klipovi sa tvitera na koje sam naleteo i okačio gore.

I svakodnevni naslovi o nasilju tamo koje zaobioazim u širokom luku.

Ne partim, nemam pojma ko mu je (bivša) žena i generalno nemam previše saosećanja za te što jure kriminalce kojima su ruke krvave do laktova i nemaju problem sa tim sve dok im isti omigućavaju lagodan život.

Moj problem je što ova jebena televizija postoji!

Edited by mraki
  • +1 8
Link to comment
31 minutes ago, mraki said:

Kad se desi ubistvo, svi će da se iščudjuju…

 

Ja vala neću...u stvari, čudi me da se već nije desilo. (A nadam se da neće, daleko bilo)

Edited by Locust
Link to comment

Najgore je sto se ovo uvodi ko nov obraza ponasanja u Srbiji. Ko da smo u starom Rimu, samo nam fale neki hriscani da ih spaljujemo dok masa urla od ushicenja. 

  • +1 3
Link to comment

Ne razumem uopšte ko je tu ko.

Ne gledam te emisije nikada, kakav ubica?

Svi inserti iz rijalitija su uvek neko urlanje i koškanje, po pravilu primitivne njuške sa dna kace oba pola.

Takodje ne mogu da razlučim da li im i u kolikoj meri urednici programa nalažu da prave drame da bi rasla gledanost. Meni je ovo komplet za zaliti napalmom a Mitrovića poslati na robiju.

  • +1 5
Link to comment
4 minutes ago, pt 2.0 said:

Ne razumem uopšte ko je tu ko.

Ne gledam te emisije nikada, kakav ubica?

Svi inserti iz rijalitija su uvek neko urlanje i koškanje, po pravilu primitivne njuške sa dna kace oba pola.

Takodje ne mogu da razlučim da li im i u kolikoj meri urednici programa nalažu da prave drame da bi rasla gledanost. Meni je ovo komplet za zaliti napalmom a Mitrovića poslati na robiju.

Koliko sam ukapirao, ovo je sin Zorana Slavnica, ranije je valjda bio ili je jos uvek Kristijan Golubovic. A zasto ne i Mitrovica napalmom?¿

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Lancia said:

. A zasto ne i Mitrovica napalmom?¿

Zato što je toliko brzo da je bezbolno.

Želim mu dugovečnost i zatvor bez droga, da bude squeeky clean tamo dok ne crkne.

 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...