Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

@pt 2.0 Muškarac je sin Moke Slavnića, Zvezdan. O njemu znam samo da je bio u zatvoru jer je ubio nepoznatog čoveka zato što mu je pogrešno pogledao devojku, tako da jasno ti je koji je to ljudski materijal. Ali ne kontam koga on ovde napada deluje mi da je na prvom snimku plavuša a na drugom crnka, je l on to random kidiše na svaku žensku osobu koja mu se obrati pogrešnim tonom?

Edited by Patty Lee
  • Hvala 1
Link to comment
24 minutes ago, pt 2.0 said:

Mitrovića poslati na robiju.

Mitrovića treab osuditi da ode na robiju i priča samo sa ovim™ do kraja života... To bi bila sasvim dovoljna kazna, gora od napalma...

 

 

  • Haha 3
Link to comment
7 minutes ago, Midgeta said:

@Patty Lee

Taj Zvezdan valjda ima svalerku u zadruzi, a onda je tu dosla/usla, kako god, i njegova (bivsa) zena, pa se sa njima stalno svadja i kidise na obe :gospode::isuse:

Aaaaaaaa, Žeks pokušava da rekreira onaj ljubavni trougao iz neke ranije Zadruge :wacko: 

Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Mitrovića treab osuditi da ode na robiju i priča samo sa ovim™ do kraja života... To bi bila sasvim dovoljna kazna, gora od napalma...

 

 

 JE L OVO GLAS RUŠKE JAKIĆ??? 

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Patty Lee said:

Aaaaaaaa, Žeks pokušava da rekreira onaj ljubavni trougao iz neke ranije Zadruge :wacko: 

 

Pa da, to valjda u svakom od 156 izdanja pokusavaju da rekreiraju, uvek ima neki kao trougao i svaleracija u pokusaju (vrv dogovoreno sve).

A sad su se zajebali jer je ovaj osudjivani ubica i psiho:puke:

Link to comment
17 minutes ago, Svemir Zeka said:

I da nije osuđivani ubica, to bi mogao da postane u takvom setingu podstrekivanja nasilja. 

 

Pa i hoce. Covek je lud i nepredvidljiv. Cackaju mecku. 

 

Al ona po meni nije zrtva, vec narcis i sociopata koja juri za njim otkako nisu zajedno (ne pratim to sranje, pričam iz privatnih izvora)

Link to comment
1 minute ago, Svemir Zeka said:

To što je ona mogući narcis ne čini je manje žrtvom na snimku koji gledamo (mislim da ih je bilo i više).

 

Vala, nemam apsolutno nikakvu emotivnu podrsku za nju. A ni za njega. 

Razapni me slobodno :D 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, mustang said:

 

Vala, nemam apsolutno nikakvu emotivnu podrsku za nju. A ni za njega. 

Razapni me slobodno :D 

 

 

Ma neću, na tu temu sam provela godine i godine mrežarenja i pisanija, i sad kapiram da moram da štedim sopstvenu energiju ;)

 

A znam da objašnjavanja ničemu ne služe. 

Korisni su samo:

1. Primeri koje lično znaš 

2. Zakoni 

 

I to je jedino što menja mišljenje o ovome.

 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...