Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

isuse, deset, nista manje.

 

sad sam se sjetila nekakvog instruktora jahanja koji je negdje '97. pokusao, onako, da mi se priblizi, to je bilo na hipodromu, ali sam pobjegla. mislim nebitno sa ove vremenske udaljenosti, bila sam skroz i potisnula to, nego mi je sad palo na pamet radi li se o istom covjeku. govnar, nadam se da ce da robija, i svaka cast zenama koje su ga prijavile - i svim proslima koje su to uradile u odnosu na nasilnike i jos izisle u medije sa pricom, olaksale su istupanje svakoj narednoj zrtvi pa i ovima.

Edited by morgana
  • +1 9
Link to comment
15 minutes ago, morgana said:

isuse, deset, nista manje.

 

sad sam se sjetila nekakvog instruktora jahanja koji je negdje '97. pokusao, onako, da mi se priblizi, to je bilo na hipodromu, ali sam pobjegla. mislim nebitno sa ove vremenske udaljenosti, bila sam skroz i potisnula to, nego mi je sad palo na pamet radi li se o istom covjeku. govnar, nadam se da ce da robija, i svaka cast zenama koje su ga prijavile - i svim proslima koje su to uradile u odnosu na nasilnike i jos izisle u medije sa pricom, olaksale su istupanje svakoj narednoj zrtvi pa i ovima.

 

to je ovaj: https://www.instagram.com/misakonj/?hl=en ?

 

 

Link to comment

mogao bi biti godinama pa i izgledom ali ne bih mogla da gradim slucaj u odnosu na njega sa sigurnoscu, doslovno se bar 20 g nisam sjetila dogadjaja, a covjeka sam vidjela samo dva puta.

iznenadjena sam sto mi je ovo isplivalo iz neke poluaktivne mozdane celije, doslovno mi se stomak prevrnuo.

 

enivej, nadam se da ce misa konj na dugu robiju. ne pamtim taj nadimak btw, pa nema smisla ni da pisem vise.

 

 

 

 

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Ptica trkacica said:

Kad samo pomislim koliko takvih pritajenih bolesnika svesno odlazi da radi sa decom, nije mi dobro.

 

uh bolje da ne počinjem na tu temu

 

za jednu takvu osobu imam osnovanu sumnju na osnovu nečega od pre 25 godina, ali to nažalost nema nikakvu težinu u ovom momentu, pa čak ni to što je gotovo izvesno grumovao svoju ženu

 

jako mučno, jako

 

 

  • +1 1
Link to comment

Eh, te fine starije čikice.

Bilo je jednom postavljeno pitanje kako žene koje sumnjaju nisu obavestile druge ljude s decom. Ja sam imala (i pored svih iskustava o kojima sam slušala, samo jednu (1) osobu na koju sam posumnjala da je zlostavljač, usmeren na decu. U ovom slučaju, moje dete.

Iz okruženja.

Reagovala sam preuzimajući odgovornost da budem potpuno izopštena iz te sredine (kojoj nikad nisam ni pripadala, ali moja deca imaju relaciju).
Nisam mogla da kažem, e ovaj je pedofil, ali sam rekla da ne dam ni pod kojim uslovima da mi se približi detetu i da se to ne desi ni slučajno u mom odsustvu. To sam rekla i njemu. Ćerka od dotičnog nije pričala sa mnom dve godine, a bila je ok sa mnom ranije. Ostali su me gledali kao gnoma, ali ok ionako sam na distanci, tuđa kost. Boli me dupe, bitnije mi je dete od toga šta oni misle o meni. Ili bilo ko uostalom.  

Uglavnom, dete u međuvremenu poraste, ja je obavestila i dobro instruisala kako da se ponaša i da mu ne prilazi. I tako i bi.
Sama činjenica da mi je nešto zasmrdelo, kažu stručni, je dovoljan indikator. Ali znam koliko je bilo zajebano reći naglas šta sumnjaš. Jer praktično si ti na stubu srama, a ne taj, ako hoćeš da sprečiš nešto u šta sumnjaš, dok se ne desi. Posle je kasno.

Asocirala me je ova priča, možda i slike, ne znam.

  • +1 4
  • Tužno 2
Link to comment

Ja imam samo sumnju, ali opet: zašto tu sumnja, a ne u godinama susretnutih mnogih drugih ljudi.

Pokazivao je lik radnje koje su prosto....suvišne. I da nije pedofil, prosto se neke stvari ne rade s decom koja ti, uza sve, nisu ništa.

Ali, bar sam mirna bila, pa nek me mrze koliko hoće.

  • +1 4
Link to comment

ma ljudi su cesto govna, a aministratori komentara krvozedna govna, ali nadu daje fakat da zene sve cesce prijavljuju predatore, djelovace to i preventivno.

 

javice se i po mrezama redovni skeptici da propitaju da zrtva ipak nije malo pretjerala, samo cekam tviter da raspali. proksi agresija.

Edited by morgana
  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...