Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

2 hours ago, Moća said:

I ne samo radikale cujem da se primili mnogi ljudi srednjih godina izgleda ih bas drma kriza.

Nikada u Srbiji nije bilo dostupnije i zastupljenije to što nazivaju kokainom nego sada. Baš intenzivno forsira država tu priču. 

  • Tužno 1
Link to comment
39 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Нема шансе, оно је таква преопширност текста да би психички угушило 99% цура. :D Али то и јесте поента, да те оних 0.1% твојих компатибилних душа жели страсно по више пута дневно, :blush:да секс није преговор, типа, "ако ми даш, бацићу ђубре и усисаћу стан" , или "боље икакав секс од никаквог, дај да се помогнемо", :laugh: него баш страст и жеља, баш потреба. А и јесте циљ да оних 99%, којима не лежимо као особе, нас спасу од себе самих, да бисмо што пре нашли одговарајућу душу. 

 

 

Ako sam dobro razumela ovo predanje,

Prakticno to izgleda ovako:

Hajde da nam se duse spoje dok deca spavaju 

Ili

Sutra ih vodimo kod babe i dede da se spasimo od sebe samih...

:blink:

 

 

 

 

 

 

  • Haha 3
Link to comment
51 minutes ago, fren said:

Ako sam dobro razumela ovo predanje,

Prakticno to izgleda ovako:

Hajde da nam se duse spoje dok deca spavaju 

Ili

Sutra ih vodimo kod babe i dede da se spasimo od sebe samih...

:blink:

Откуд знам, сваки пар уређује и своју "практичност" и своје идеале о заједници. Само је све то пуно, пуноооо лакше са особом која ти је уједно инспирација и муза, а не само помагач у практичним стварима. 

Link to comment
1 hour ago, aram said:

ja sad ne razumem, jel "to što nazivaju kokainom" nije kokain?

Ma ja to tako uvek kažem jer u na primer Majamiju, prestonici kokaina, ono san svakog narkomana, krajnji korisnik dobije recimo 40% kokaina. Mogu da zamislim kako to SNS dileri rade. To je nešto (amfetamini, kreatin, fentanil, kofein, deterdžent...) sa možda malo kokaina.

 

Edit: evo neka stara studija iz Amerike, smanjiti čistoću jedno 5-10 puta za ovo što se sada valja na megatone po Beogradu 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16971056/&ved=2ahUKEwieyJ6ItOD5AhV5nf0HHaGDAC0QFnoECBUQAQ&usg=AOvVaw2Vwc4hf_u2NOrPS-bCKH0X

Edited by Heaviside
Link to comment
13 hours ago, radisa said:

Misliš da je to nemoguće? Mislim, retko je, ali ima i toga, nije da nema...

 

Naravno, ovo što je navedeno nema veza sa zlostavljenjem, nego sa prevarom korišćenjem najjednostavnijih obrada koje postoje jedno par hiljada godina (zlobnici koji veruju u bibliju, rekli bi od kad je Eva upoznala zmiju :fantom:)....

 

 

 

11 hours ago, Leia said:


Ne, ne mislim Radisa da je nemoguce, ali da, verujem da je toliko retko da nema nikakvog smisla stavljati u istu ravan sa m—>z seksualnim zlostavljanjem.

 

 

Ne mogu da čitam sve....

Ne može u istu ravan. 

 

Ali jeste činjenica da se o seksualnom zlostavljanju muškaraca gotovo nigde i ne govori, osim ponekad kod privatnih psihoterapeuta...a dešava se. Ne po šablonu koji je viđen kod žena, nego kod ranjivih grupa u muškoj populaciji (deca, adolescenti, stari, bolesni, sa invaliditetom). 

 

Ima i taj kulturološki momenat da je to nešto što se neće shvatiti ozbiljno, jer jebiga, kakav si muškarac ako ti se ne diže koliko se očekuje. U tom smislu razumem i Plajvija.

 

I opet je uzrok patrijarhat. Eto objašnjenja, ko je zapravo kriv - nije pol nego društveno ustrojstvo. 

 

 

  • +1 7
Link to comment
5 hours ago, Plajvi said:

Mislim da su svetu ipak potrebniji Medovitostovi pokusaji i uspesi i inboxi, covek bi lezbejke konvertovao na fabricka 

Eto objašnjenja što je opsednut Anom Brnabić. Lik puca na unworldly seksualne poduhvate, ne bavi se primitivnim snošajima ko mi smrtnici.

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...