Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

44 minutes ago, klimt said:

"Mučeni" Aleksić, "u suštini ok čovek", ali agenda je "da se napada na belog hrišćanina, muškarca, da je najkrivlji za sve".

(Objasnio monah Arsenije, onako usput, pričajući o "satanističkoj" rokenrol grupi iz Poljske)

 

 

 

E bre Milanče. Otporan si ti na pljuvanje... Niti si bio neki glumac, niti neki roker, niti išta ikada, a sada kad si NIŠTA ne prestaješ da kenjaš.

Mrš!

Link to comment
6 minutes ago, zmanic said:

 

E bre Milanče. Otporan si ti na pljuvanje... Niti si bio neki glumac, niti neki roker, niti išta ikada, a sada kad si NIŠTA ne prestaješ da kenjaš.

Mrš!

 

Pomešao si, taj o kome ti pričaš je Ilarion

  • +1 2
Link to comment

Frajer ima dobar freestyling, slobodne asocijacije, zahvata siroko. Udri po zenama, pa muceni beli hriscani koji najebavaju zbog tih satanistkinja, jadni iako nisu pravoslavni, ali su zapravo i oni kurve jer su rasisti i antisemiti zadojeni sotonom, mrze crnce i jevreje i lazni su cionisti. Na youtubetu razotkriva demone, a heroin los i nikakav.

 

  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, klimt said:

da se napada na belog  muškarca, da je najkrivlji za sve".

 

 

 

 

Imamo neke slične misli na forumu though

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, precog said:

Frajer ima dobar freestyling, slobodne asocijacije, zahvata siroko. Udri po zenama, pa muceni beli hriscani koji najebavaju zbog tih satanistkinja, jadni iako nisu pravoslavni, ali su zapravo i oni kurve jer su rasisti i antisemiti zadojeni sotonom, mrze crnce i jevreje i lazni su cionisti. Na youtubetu razotkriva demone, a heroin los i nikakav.

 

a ceo video je inspirisao poljski crni mjetal bjend (to su oni satanisti sto kade djavolu, a debeli toni adams ih slusa - ne doticni bend no vrstu). i tako ja slusam ovog raspalog popa i prokrastiniram umesto da jebeno zavrsavam stvari na poslu koje mi se roje,

Link to comment
8 hours ago, precog said:

a ceo video je inspirisao poljski crni mjetal bjend (to su oni satanisti sto kade djavolu, a debeli toni adams ih slusa - ne doticni bend no vrstu). i tako ja slusam ovog raspalog popa i prokrastiniram umesto da jebeno zavrsavam stvari na poslu koje mi se roje,

 

Nemoj da te stigne Ded Lajn.

  • Hvala 1
Link to comment
On 13.11.2023. at 22:32, zmanic said:

 

E bre Milanče. Otporan si ti na pljuvanje... Niti si bio neki glumac, niti neki roker, niti išta ikada, a sada kad si NIŠTA ne prestaješ da kenjaš.

Mrš!

Ilarion je dobar čovek, nema uopšte dodira sa ovim eks narkosom.

  • +1 1
Link to comment
  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...