Jump to content
IGNORED

Prosta duša slovenska


pantelia

Recommended Posts

 
Verovatno ne bi. Samo što je nekako sva medijska stigma pala na porodicu, a one ne smeju da se brane u fazonu "pa to bi i Đole hteo, šta hoćete".
ja ne razumem zashto se raspravljaju sa narodom. imash poslovnu politiku neku, pljuju te za to, mislim, pa shta, nemash zajednichki interes. a svakako nece narod euforichno obozavati vlasnike autorskih prava, kako to misle? :blink:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 2
Link to comment

Obično fanovi budu ti koji ogade ljudima bend, iako su članovi normalni likovi (vidi pod Block Out, Tool itd). Ovde se izgleda dogodio jedan ranvoa - publika digla Balaševića na nedostižni pijedestal, a Balašević to oberučke prihvatio i preneo i na porodicu. Bez veze.

Link to comment
  • 2 weeks later...

sve je samo u lovi, tj nemogućnosti ostatka familije da pravi konzistentno istu. jbg treba računi da se plaćaju, a naviklo se na bahato. msm autor je muerte, sokoj im je pre koji dan isplatio tantijeme koje samo mogu da pretpostavim kolike su, ne verujem da su manje od 500k€(a ne bi me začudilo ni da su duplo veće)

 

pa gospodo prilagodite se aktuelnoj situaciji, klasični društveni paraziti što bi rekao mića tomić u nacionalnoj klasi

 

iskreno se nadam da će im jahanje mrtvog balaševića svaki put biti finansijski fail

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

 ne verujem da su manje od 500k€(a ne bi me začudilo ni da su duplo veće)

 

Ovo K..jesi li siguran d anije tu greskom ???

 

I za koji je to period, godisnji ?

Link to comment

Pročitah juče u Nedeljniku par Ivačkovićevih rečenica koje su mi malo podigle obrve u vezi ove knjige...a ni ona o Džoniju nije baš legla mom, idolatriji pameti, sklonom umu, Verovatno ću je uzeti i pročitati, kakogod.

 

 

Link to comment

U svakom slučaju, ne sme se dozvoliti da se tema o ovom intergalaktičkom talentu, kojeg je od desetina miliona dolara na računu delila činjenica da je pisao na ovom našem srpsko-hrvatskom ili hrvatsko-srpskom jeziku,  svede na priču o njegovoj gramzivoj porodici, pošto čoveku dodje da se ubije kad sve ovo čita...

 

U to ime...

 

 

  • +1 6
Link to comment

Zapravo je vrlo, vrlo tužno.

 

Djordje je iskusno i pametno u jednu od svojih najlepših pesama koje govore o tom dečaku, ubacio krišom stih "ako nije kasno već"....ne znam da li ga je usralo ili je bio prorok :)

  • +1 6
Link to comment

Ja sam “na pola puta”, i uopšte nisam oduševljen knjigom. Ideja o recenziji diskografije u principu nije loša ako se više baviš pesmama a manje društveno političkom situacijom. To sam mu zamerio i u Ravno do dna. Pretrčavanje preko pesama i bavljenje njima u dve tri reči mi je neozbiljno ( u 6 ujutru stvarno nemam drugu reč). 

Prvih 100 strana je posvećeno objašnjavanju kako je i zašo pisao knjigu i popisu ljudi koje je odnela korona. 

 

Možda sam očekivao previše a možda mi je sve već odavno poznato.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, copkillah said:

Pa ako razdvojiš njega od porodice, zabavićeš se :D

 


Pa upravo to. Nekad i delo od autora.
 

A i pesme su entiteti za sebe koje od objave dobiju svoj nezavisni zivot od autora kroz odnos publike.


Ono dole i tuzno i smesno, sta da se radi, desava se.

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
23 hours ago, John Coltrane said:

Ivačković baš opleo po Panta rei, pogotovu po, meni dragoj, Starim.

E jbt, meni taj ceo album odličan, a Starim nije najbolja ali je odlična...

 

Kupio knjigu danas, čitam za vikend... Nadam se da necu popizdeti...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...