Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

1 hour ago, Zli Gli said:

Daj Boze da dominira na splavovima mada meni deluje da nema volje ni za to ni bilo sta, sav je ko kuvana noga. Igracki svakako jaci od Lajovica i lepse igra kad je u elementu. 

Fica je zato najveci saban medju nasim igracima, a i fan pevaljki, voditeljki i splavarusa :D On ni fizicki nije dorastao top tenisu, previse je svilen i nekonzistentan. Imao je neke strasne meceve, narocito na brzom betonu, na suv talenat i kad ustane na pravu nogu. Posle Novaka i Tipse sigurno nas najtalentovaniji igrac ( ako gledamo suvu kreativnost i talenat ).

Link to comment

Da ne bi onih grceva kod Sevcenka na 5 5 u trecem i Meda bi spakovao kofere kao Rud i Rune. 

Gledala sam samo pola treceg seta,  izgledao je kao besan ker :wacko: Koliko se on lose krece na sljaci, ono je ruzano za gledati. 

 

  • +1 1
Link to comment

Cicipas mi postaje sve veča misterija. Srećnim spletom okolnosti dobio je prvi set, iako je napravio milion neiznuđenih grešaka i onda pomisliš sad će da počne da igra kako valja, ma ne, on nastavlja sa greškama, igra preko one stvari. 

Čudak težak.

  • +1 2
Link to comment

Karlitos ima velike snove. Obzirom na konkurenciju mozda mu se i ostvare :)

Carlos Alcaraz: "My dream on tennis right now is to become one of the best tennis players in history. I know that this is a big dream, probably it's too big. But in this world you have to dream big. I want to be part of the best tennis players in history and I will work for it."

https://www.tennismajors.com/others-news/alcarazs-wish-to-be-one-of-the-best-tennis-players-in-history-677423.html

Link to comment

A nema sanse, ovaj je ipak klasa za sebe. Mozda Novak kad bi bio u formi, i Nadal naravno, mada bi i protiv njih takvih bio favorit jer su sad matori a on decko kida.

 

Nisam gledao kvote, cenim da je 1.50 da Alkaraz osvaja. 

Link to comment
3 minutes ago, Zli Gli said:

A nema sanse, ovaj je ipak klasa za sebe. Mozda Novak kad bi bio u formi, i Nadal naravno, mada bi i protiv njih takvih bio favorit jer su sad matori a on decko kida.

 

Nisam gledao kvote, cenim da je 1.50 da Alkaraz osvaja. 

Mozda i Sinner, on mu njmanje lezi.

  • +1 1
Link to comment

Oko 2.40 da osvaja Alkaraz, 3.50 i Nadal 5.50, ostali nebitni. Meni je Alkaraz mrtvi zicer, prosto nema sanse da mu neko uzme 3 seta trenutno ako ostane zdrav, decko igra neki svemirski tenis.

 

Sabalenka ima sansu da prokine protiv Swiatek i na sljaci, ima brejk prednosti na pocetku treceg. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...