Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Ma on igra kao da je u potpunom rasulu. Realno ima sve, i udarce i kretanje, čak ima i dobar pregled ige, ali nema glavu. Stvarno sam nekad pre 3-4 godine mislila da će dominirati tenisom, ali ništa.

Nekada na terenu igleda kao da je nateran da izađe i igra, kao da je u svlačionici bila drama sa suzama, pa ga tata ubedi, ajde, sine, samo još ovaj put....

  • +1 1
Link to comment

Ali najvise nema neki beast mod, da upadne u neko pozitivno ludilo i jase na tome ako ne ceo mec ono makar par gemova. Npr. i mene kao gledaoca nervira ono Nadalovo fist pampovanje posle svakog bitnog poena, kad krene iz dubine dupeta pa aperkatom do neba, a mogu misliti kako tek utice na protivnike, ili Rune kad stalno trckara i skakuce ko da ima motor u dupetu, itd itd. Ne, on je u nekom fazonu ja sam dugokosi hipi hipster i naduvan sam pre svakog meca, nemam emocije i eto tako cu na kvalitet da dobijam razne Borne Corice i ostale manje bitne a gubim od svih ovih najjacih, stalno imam ozbiljnu kamenu facu nevezano za rezultat i desavanja na terenu, peace brother, vodite ljubav a ne rat. 

 

Kakav pajser. 

  • Haha 1
Link to comment
52 minutes ago, Jeremija said:

Nema dovoljno dobar ritern i bekhend za baš najviši nivo, što protivnici kao što su Nole ili Alkatraz lako eksploatišu. 

Pa nije svih 10 atp 500 finala izgubio od Novaxa i Karlitosa.

Link to comment
3 minutes ago, Arkadija said:

Pa nije svih 10 atp 500 finala izgubio od Novaxa i Karlitosa.

 

 

Nisam ni rekao da je samo od njih, nego da takva vrsta protivnika lako eksploatiše te mane, pogotovo slab i neprecizan bekhend.

 

Da sad ne gledam statistiku, ali koliko se sećam bilo je tu i Federera, Nadala, Zvereva, jedini protivnik koga je morao pobediti, a nije, bio je Auger-Aliassime.

Link to comment
15 minutes ago, Arkadija said:

Slažem se sa tobom, samo hoću da kažem da  on ima kvaliteta, a da nema rezultata, prvenstveno zbog mentalne nestabilnosti.

 

 

Slažem se i ja sa tobom, samo mislim da je ovo baš krucijalno; i pored sve mentalne nestabilnosti, da su mu ova dva udarca efektnija, bio bi mnogo, mnogo opasniji.

 

 

Nije moje da dajem savete, ali da sam na njegovom mestu, promenuo bih 2 stvari. Prvo, uzeo trenera, jer je ovo sa ocem ipak neozbiljno i očegledno ne donosi rezultate, i drugo, koncentrisao se na bekhend i ritern, kad je mogao Nole da poboljša servis u poznom dobu svoje teniserske karijere, može i Tsitsipas da to pokuša (dok je još relativno mlad) sa ovim udarcima.

Link to comment

Nije ni da nema rezultata. Tu je oko 5. mesta na svetu godinama, a peti na svetu nikako nije zajebancija. Zvati ga pajserom jer nema killer instinct je pomalo neukusno. Lik se ubija od rada i ekstremno je uspešan u svojoj profesiji. Baš ekstremno. Pajserko ponašanje je...ma nebitno.

 

Osim bekenda i reterna, nema taj ludački šampionski gen koji je potreban da se bude najbolji na svetu u bilo čemu, ali i to je genetika i nije lako to unaprediti, možda u njegovom slučaju i nemoguće. Možda bi se boljim timom uspeo da napravi korak više, svakako bi trebalo da pokuša. 

  • +1 6
Link to comment

meni je sve jasno oko njega cim nema nameru odustati od dubla sa mladjim bratom na vecini turnira.

niti je on Mekenro niti su ovo vesele osamdesete i sedamdesete vec doba gladijatora i kiborga jbg

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Heaviside said:

Nije ni da nema rezultata. Tu je oko 5. mesta na svetu godinama, a peti na svetu nikako nije zajebancija. Zvati ga pajserom jer nema killer instinct je pomalo neukusno. Lik se ubija od rada i ekstremno je uspešan u svojoj profesiji. Baš ekstremno. Pajserko ponašanje je...ma nebitno.

 

Osim bekenda i reterna, nema taj ludački šampionski gen koji je potreban da se bude najbolji na svetu u bilo čemu, ali i to je genetika i nije lako to unaprediti, možda u njegovom slučaju i nemoguće. Možda bi se boljim timom uspeo da napravi korak više, svakako bi trebalo da pokuša. 

 

Opusti se malo covece i ne shvataj sve ozbiljno, normalno da je vrhunski teniser ali ovo je internet forum i ovde anonimno pljujemo i hvalimo i njega i sve ostale. Meni licno je bio gotivan kad se pojavio ali nista nije napravio vise nego tih prvih par godina, bas iz razloga koje sam naveo plus verovatno to sto mu je trener cale a ne neki provereni strucnjak. 

 

 

Link to comment



...
Nadalovo fist pampovanje posle svakog bitnog poena, kad krene iz dubine dupeta
...
ili Rune kad stalno trckara i skakuce ko da ima motor u dupetu
...


Zaključak: u tenisu, sve je u dupetu :fantom:

(zanimljivo da smo do sličnog zaključka već došli i tamo na "Meraklijama")

Sent from my phone using their app

  • +1 1
Link to comment

@Zli Gli nema šta da se dodatno opuštam, niti sam tražio ban ili tako nešto pa da treba da mi se objašnjava da je ovo samo internet forum. ne sviđa mi se tvoj komentar i to je to. valjda jedan internet forum trpi i neslaganja. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...