Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

On 24.4.2023. at 18:36, Tsai said:

Mogo bi onaj mali smarac da se seti da izgubi neki mec ove godine

Koji mali smarac? 

Za Cicija zelim da kazem da na mentalnu stabilnost utice i to sto mu i kurta i murta napadaju na bekend. Ja ne znam zasto iko vise igra jednorucni bekend. Feda su jednon prilikom pitali da li bi svojoj deci ako budu igrali tenis savetovao da igraju, jednorucni ili dvorucni i rekao je dvorucni. 

Jednorucni bekend ritern je maciji kasalj za dvorucni.

Duboke lopte sa visokim odskokom u telo ili malo pomereno u bekend stranu tesko se vracaju jednorucnim, ako se i vrate protivnik u sledecem udarcu uzima poen.

Rafa je to apsolvirao u mecevima sa Fedom. 

Edited by Serena
Link to comment

Krajinovic, sta reci vise. Klasican WTA tenis dva prosecna igraca ali da ovako pada i dize se iz pepela i ne moze da finisira nego evo ekspresno izgubio brejk prednosti na pocetku treceg, pa umetnost:ziga:

  • +1 2
Link to comment

Ruud počeo da se ozbiljno raspada i protiv neozbiljnih protivnika. S obzirom na potencijal, mislim da možemo slobodno da zaključimo da (mu) je prošla sezona bila najbolja, i da se to neće menjati do kraja karijere.

Link to comment

Ovo nije nas Lajovic:ohmy:

 

A ovaj bejbifejs Feliks uvek izgleda kao poplaseni decak, nikad od njega neki ozbiljan sampion. Mislim da mu je ovo maksimum. 

Edited by Zli Gli
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...