Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

5 minutes ago, Lancia said:

Ovo si sad izmislio :rolleyes:

 

Duci u kanalu, cim ja krenem da gledam.

 

Ma jok, ako se dobro sećam ima barem desetak, šta jednih, šta drugih...  1584414675.5338-smiley-1.webp.00f8f291b51e34f105a10167ccf1ecb6.webp

Link to comment
26 minutes ago, Milošica said:

@Zli Gli, gledaš li ovo?

 

Feliks kao Plajvi.

 

Pratio u teretani treci set, gledao pre toga nesto, nisu bas ne znam kako zanimljivi ni jedan ni drugi ali svaka cast Lajovicu

Link to comment

A ni ovaj novi Dominik, ne znam sto igra ove najjace turnire kad verovatno nema igru ni za osvajanje jacih celindzera. Cesto ovako uzme set nekome i onda gubi ubedljivo do kraja, tuga. 

Link to comment
15 hours ago, Arkadija said:

Kecmanović stvarno ne ume.

 

Ja mislim, da fuzionišeš njega, Krajinovića i Djerea u jednog igrača, opet ne bi bio neki posebno dobar.

  • +1 2
Link to comment

I Lajovica, ni on nije nista bolji. A da svako od njih ima 50% Novakovog fanatizma i ludila, bili bi bar za nijansu bolji. Nema zivota u njima, ne znam da sam ikad video jednog od njih da se nalozi na pobedu tokom meca, da podivlja, nista. 

  • +1 1
Link to comment

Ne bih stavljao Lajovića u tu kategoriju, prvenstveno zato što mi se čini da je ipak talentovaniji od ove trojice, mada po mentalitetu su skoro totalno svi isti, prosto čudi da neko stručan nije poradio po tom pitanju sa njima (kad je bilo vreme).

Edited by Jeremija
Link to comment

Kako Lajovic talentovaniji??? On je u svojoj generaciji bio daleko cak i od Vucica. Ali je radio mnogo.

 

Nije mnogo tenisera talentovanije od Filipa, ali on ne zeli da radi. Uopste. U teretanu ode jednom godisnje otprilike ... A ni na terenu nije mnogo bolji sto se tice treninga. Zato briljira na splavovima i slicnim objektima

  • +1 3
Link to comment

Daj Boze da dominira na splavovima mada meni deluje da nema volje ni za to ni bilo sta, sav je ko kuvana noga. Igracki svakako jaci od Lajovica i lepse igra kad je u elementu. 

Edited by Zli Gli
Link to comment

Djere je ozbiljan radnik , ali limitiran talentom prilicno. Najmanje talentovan igrac od ove nase cetvorke. A evo, taman malo popravio zaista uzasnu igru na betonu, ali je zato krenuo da brlja na sljaci.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...