Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

3 minutes ago, Lancia said:

To mi je jasno, kakve veze to ima sa guglanjem ko je Raducanu?¿

Eno napisala @Midgeta- ko će popamtiti sve te zvezde koje povremeno zablistaju?

U slučaju Raducanu snažan je taj medijski hajp, koji kod mene ume da izazove negativan predznak , iako se njen sportski uspeh ne može osporiti.

Zapravo bi pojava nekog anonimusa, autsajdera, ili novajlije koji dolazi niotkuda i pobeđuje morala da raduje svakog ko prati sport, jer oslikava suštinske (sportske) vrednosti. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Ras said:

Eno napisala @Midgeta- ko će popamtiti sve te zvezde koje povremeno zablistaju?

U slučaju Raducanu snažan je taj medijski hajp, koji kod mene ume da izazove negativan predznak , iako se njen sportski uspeh ne može osporiti.

Zapravo bi pojava nekog anonimusa, autsajdera, ili novajlije koji dolazi niotkuda i pobeđuje morala da raduje svakog ko prati sport, jer oslikava suštinske (sportske) vrednosti. 

Ma bre Rase, sve se slazemo, malecka nije izlazila sa TV-a, interneta, bilo cega jedno vreme, moj komentar se samo odnosio na momenat guglanja, ko je ona i to od @Midgeta :mad:, koja navodno prati tenis. Jepte se oboje, terate me da kuckam gluposti :)

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, Lancia said:

Ma bre Rase, sve se slazemo, malecka nije izlazila sa TV-a, interneta, bilo cega jedno vreme, moj komentar se samo odnosio na momenat guglanja, ko je ona i to od @Midgeta :mad:, koja navodno prati tenis. Jepte se oboje, terate me da kuckam gluposti :)

Kad si već primoran da kuckaš, ajde onda da ne budeš jedini?  :laugh:

 

Nego jeste čudna situacija u muškom tenisu:

-broj 1 na listi zarada nije odigrao takmičarski meč duže od godinu dana.

-broj 1 na ATP listi skoro godinu dana nije osvojio turnir (ili je osvojio jedan 250).

Kako bi (retoričko pitanje) ovo objasnio prosečnom Miletu?

 

Edited by Ras
Link to comment
10 minutes ago, Heaviside said:

Deda je napravio i dobre investicije. Između ostalog je i suvlasnik on-running čija je procenjena vrednost preko 7 milijardi dolara.

Zato mu Kari i ne daje minutazu.

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
53 minutes ago, Ras said:

Kad si već primoran da kuckaš, ajde onda da ne budeš jedini?  :laugh:

 

Nego jeste čudna situacija u muškom tenisu:

-broj 1 na listi zarada nije odigrao takmičarski meč duže od godinu dana.

-broj 1 na ATP listi skoro godinu dana nije osvojio turnir (ili je osvojio jedan 250).

Kako bi (retoričko pitanje) ovo objasnio prosečnom Miletu?

 

Nije sport za sirotinju, Mile gledaj kup Lepe Brene i trazi strimove za PL ako nemas arenu :fantom:

Link to comment
Quote

Srpski teniser Laslo Đere plasirao se u finale ATP turnira u Vinston Sejlemu i za titulu će igrati potiv Adrijana Manarina.

 

Laslo Đere je u polufinalu bio bolji od Marka-Andrea Haslera i slavio pobedu u dva seta – 7:6, 7:6.

 

Bravo, Laci!

  • +1 4
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam gde se pise o egzibicionim turnirima, LC samo sto nije poceo

HyzFMgw.jpg

Evo sastava timova

udPdwc0.jpg

PUH86yM.jpg

 

L27RNh3.jpg

7m5MAW2.jpg

 

Evropski tim dosta stariji i iskusniji, u svetskom ni jedan GS sampion. Ostaje da se nadamo da ce omladinci sveta uspeti da pariraju evropskim velikanima, da ce biti interesantnih meceva i spontanog navijanja sa klupa, te da ce rezultat biti neizvesniji od proslogodisnjeg (14-1 za Evropu). 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...