Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

26 minutes ago, Tsai said:

Bice zesca kuknjava kako je Medo legit broj 1, ako osvoji Majami, spremite se

 

Bez osvojenog GS-a ni najveći hejteri neće imati obraza da tako nešto pomenu

Link to comment



Mnogo mi je drago, WC pobedio kvalifikanta. Možda gledamo rađanje igrača koji će prašiti ove večite Next Gen sledećih 5-6 godina i pokrasti im GS-ove? Konstitucijom podseća na Federera, ne vidim ko može da mu parira ako ostane fit (i na šljakci) i fokusiran na svoj tenis. Trenutno je 27 na ATP listi i ovaj skok od 15 pozicija će mu doneti mesto među nosiocima na RG.
Igra i u Majamiju za par dana.



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Izgleda da Aslanu prijaju nešto brži uslovi, AO, pobeda u Dubaiju, ali poraz od Tima u Dohi.

Zverev je dobio Cicija u finalu Akapulka.

Ni jedan ni drugi se nisu proslavili na ovih par turnira nakon AO, a sudeći po snimcima i jedan i drugi su do najbolje forme došli baš ovde. Zverev je u finalu krenuo baš loše, ali je nakon 0:3 j 1:4 dobio prvi set sa 6:4. Drugi set je rešen u TB, nakon što je Zverev servirao za meč pri vođstvu od 5:4 i na brejk loptu odservirao duplu. Ipak, mislim da je u strašnoj formi. I postao je tata.

Ne znam hoće li se Tim trgnuti konačno i zaigrati u Majamiju kako zna. Pod znakom pitanja mi je i Karatsev tamo, zbog nešto sporije podloge. Bilo je dosta dobrog tenisa od AO na ovamo, pored Cicija, biće tu oni mladi Francuzi, Siner je dobio RBA u super zanimljivom meču pre neki dan, pa RBA, Rubljov... ali ipak pobednika turnira vidim u jednom od trojice na -ev.

Edited by Ras
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...