Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Just now, renne said:

pa to je race

svakako će se apdejtovati u ponedeljak

 

Nije race, neko je sherovao listu u kojoj se racunaju samo bodovi iz 52 nedelje, race je od januara 2021.

 

Npr Novaku se i dalje racuna 2000 bodova od 2019 vimbldona, bez tih takvih bodova lista 

Link to comment
5 minutes ago, Tsai said:

 

Nije race, neko je sherovao listu u kojoj se racunaju samo bodovi iz 52 nedelje, race je od januara 2021.

 

Npr Novaku se i dalje racuna 2000 bodova od 2019 vimbldona, bez tih takvih bodova lista 

nemam pojma o čemu pričaš, ali ok

Link to comment

Smela izjava.

Šta je sa Sinerom? On izgleda kao kompletan igrač već sada. Korda, koliko sam ispratio nije pokazao takav kvalitet. Rubljov je već pokazao da je poprilično ograničen igrač Moguće da će se promeniti, ali ja nekako to ne vidim.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Ras said:

Smela izjava.

Šta je sa Sinerom? On izgleda kao kompletan igrač već sada. Korda, koliko sam ispratio nije pokazao takav kvalitet. Rubljov je već pokazao da je poprilično ograničen igrač Moguće da će se promeniti, ali ja nekako to ne vidim.

Moje iskusno oko vidi kod njih dvojice veliki prostor za napredovanje, a i zelja je osetno prisutna.

  • +1 1
Link to comment

I meni Siner izgleda kao najveći potencijal među njima.

 

Rubljev je veliki radnik, ne sumnjam da će zbog toga uvek biti pri vrhu, ali mislim da nije talentovan kao Siner. 

  • +1 1
Link to comment

Ne znam bas za Kordu, ali Siner je sjajan, a i deluje kao ozbiljan momak, nema razloga da ne bude ono sto kod Korde ne vidim, u samom vrhu.

Rubljov pak, nije na nivou Italijana, ali ko zna, napredovao je Rus bas mnogo u poslednje vreme, mozda nastavi.

Sakari me iznervirala jutros, servirala za mec, mehhh

Edit: jednostavnije receno, slazem se sa @Milošica smile.png








Link to comment

Kad smo kod Rubljova, mislim da sam skoro video tekst u kome je baš on govorio o psihološkim problemima sa kojima se suočava(o), možda čak i o depresiji. Nisam imao vremena da čitam, pa sam preleteo preko naslova, a kasnije se nisam ni vraćao, tako da se izvinjavam ukoliko sam sve ovo iskonstruisao. 

 

Edit. Verovatno ovaj tekst: Andrey Rublev Reveals Why He was in Depression During His Victory at St. Petersburg Open 2020 - EssentiallySports

Edited by Ras
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...