Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts



"Dolazi momenat koji je čitav svet čekao... posle godinu dana neigranja RF se vraća na terene turnira 250 Dohe od sutra... (pašće internet)... POVRATAK KRALJA..." uz muziku Bourne legacy/supermaca
:bljak:

Vrteli su klip cele prošle nedelje i zgadili mi prenose Roterdama i Buenos Airesa


Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Znaci bolje sto nemam vise SuperTennisTV... Inace dobri su i dosta turnira prenose. A u pravu su da sutra dolazi momenat koji je dugo cekan...krunisanje novog kralja :D

  • +1 1
Link to comment
On 7.3.2021. at 21:47, mlatko said:

 

 


"Dolazi momenat koji je čitav svet čekao... posle godinu dana neigranja RF se vraća na terene turnira 250 Dohe od sutra... (pašće internet)... POVRATAK KRALJA..." uz muziku Bourne legacy/supermaca
:bljak:

Vrteli su klip cele prošle nedelje i zgadili mi prenose Roterdama i Buenos Airesa


Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

 

This video is not available in your location.:thumbup:

Link to comment
 
This video is not available in your location.[emoji106]
Ne razumem zašto blokiraju takve stvari (kad ceo svet željno iščekuje povratak kralja)... Možda ipak ima istine u tome da je on kralj bogatih snobova.


Danas Duci opet na testu, igra sa još jednim novopečenim finalistom... Filip (na papiru) sa šansama izgleda malo bolje od Goffana ali ne verujem.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
 
This video is not available in your location.[emoji106]


Ovo je klip koji se vrti na TV-i i muzika sa početka još epoh(v)alnija [emoji38] nisu smeli da je puste u javnost...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...