Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Mislim da je ovo najgori ili barem najneinteresantniji Majami koji sam gledao, (muškom) tenisu baš preti kriza kad se ovaj naš, Federer i Nadal penzionišu, a to baš i nije daleko.

Link to comment
1 minute ago, Jeremija said:

Mislim da je ovo najgori ili barem najneinteresantniji Majami koji sam gledao, (muškom) tenisu baš preti kriza kad se ovaj naš, Federer i Nadal penzionišu, a to baš i nije daleko.

Poklon kvota na Sakkatack. Otisli bi moji evri da sam slusao J-ji :lolol:

Link to comment
Mislim da je ovo najgori ili barem najneinteresantniji Majami koji sam gledao, (muškom) tenisu baš preti kriza kad se ovaj naš, Federer i Nadal penzionišu, a to baš i nije daleko.
Porodio je jednog Kordu, još kad Medo ispadne noćas od Baguta. Sinner se isto probija

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Jel' taj Korda neki rod Petru Kordi, sećam se tog iz perioda kad sam još i ja bio mlad... :lolol:

 

 

E. zaboravi na pitanje, vidim da jeste...

 

 

Nisu loši ti mladi, ali nisu previše harizmatični, trebaće vremena publici da se navikne na njih...

Link to comment

Da, Australian Open, ako se ne varam. Bio je dobar igrač, ali nikad baš u samom vrhu, doduše u tom nekom periodu su Sampras i Agasi baš dominirali...

 

 

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, mlatko said:

Porodio je jednog Kordu, još kad Medo ispadne noćas od Baguta. Sinner se isto probija

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

i bi tako. 6:4 6:2

Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

Za sada 3:0 za Aguta, nesto mu ne odgovara, a jos Spanac do skoro u vrlo diskutabilnoj formi.

 

izgleda je meda udario u zid. previse igra na visokom nivou i sad dolazi sve na naplatu. jos mu idu sljaka i trava gde je truba. neka se polako sprema za americku turneju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...