Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

13 hours ago, bags said:

Lepo se podsetiti kakav je to mali smrdo. Steta sto vise ovakvih izjava nije sacuvano.

 

 

 

U suštini, ne mogu da mu nešto posebno zamerim što je ovo izjavio. Novak jeste opalio tu lopticu tako jer je odlepio i jer se pozdravio od meča. 

 

Ono što je jadno je što posle toga nije rekao "Ali hey druže, to je bilo na 5 jebenih 3, i posle toga sam izgubio još 3 poenta i još 3 gema za redom, to nije odlučilo ništa". Servirao si još jednom za meč posle toga, moronu.

Ovako je svalio ceo meč na tu lopticu, jedna jebeni poen, kao da je tu prelomljen meč jer jbg Novaka usro ritern. I ne, Đovak to nikad nije uradio, izjavio, a siguran sam da sa ovom zrelošću i u ovim godinama tek neće. Ne znam da li je ikada bilo koji poraz svalio na račun protivnikove sreće ili ne znam čega. 

Link to comment

Mislim da se ono predaja nije opcija nije odnosilo na neku federerovu izjavu od pre 10 godina vec da novak ima neki fizicki problem i da je ostao u mecevima uprkos tome. nesto kao ona povreda stomacnog misica na AO. 

 

Zato je i igrao slabije nego obično.

Link to comment

svaki domaci medij koji prenosi bilo sta o novaku je zatrovan uzasnim neizlecivim kompleksima do te mere da je to nemoguce hladne glave vise citati uopste. ludaci, ceo svet protiv srbina, * im je kevu, vidi kako im ga je shuknuo.. samo cekam da osvane naslov "majku ti j* svajcarsku u p*, mislio si srbina da nadmudris?"

 

metastaze

Edited by Tsai
  • +1 6
Link to comment

Jeste, da nije Rođe Rafa bi bio Goat a i obrnuto... Obatrojica se nadopunjuju i naterali su jedan trećeg da pomeri granice igre u svoju korist. Za poštovanje je to što dva starca još igraju kompetitivan tenis i biće prava šteta (za njihove navijače) ako se ne sretnu više u žrebu. Šanse za to su sve manje i manje.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
Uvek mogu da organizuju neku egzibiciju.
Nije to to, jedan oproštajni GS meč (da ne kažem finale) bio bi prigodna penzijska fešta.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

That's not really "BREAKING", right? That's more, like, same as yesterday, and the day before, and last week, and last month, and this whole year?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...