Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

meni rekose francuzi da full vakcinacija nije validna za putovanje na Korziku sa kopnenog dela zemlje.

Mora se posedovati negativan PCR test za ulazak jer imaju na lokalu malo raspolozivih respiratora a otprilike pola frnacuza ce tamo da letuje :rolleyes:

Koliko sam razumela isto vazi u Spaniji za odlazak za spance sa kopna na ostrvo?

Link to comment

U Moskvi objavili obaveznu vakcinaciju gomile zanimanja, Peskov kaže njet, videćemo hoće li kad se Putin vrati ponovo pasti brisanje/modifikovanje objave kao prošli put.

 

 

Edited by vememah
Link to comment

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić upozorio je danas da talas korone može ponovo da nas zadesi. "Vratiće se korona, imaćemo je u teškom obliku na jesen, jer će ljudima proći sedam-osam meseci od vakcinacije", rekao je Vučić.

 

On je dodao da se zato i gradi velika kovid bolnica u Novom Sadu.

 

Vučić je apelovao je na građane da se vakcinišu i napomenuo da vakcina ima i više nego dovoljno.

 

„Imamo svih vakcina, možemo da ih delimo. Sramota da neke zemlje imaju veći procenat vakcinacije nego mi, a oni se i dalje muče sa vakcinama, a da mi imamo problem da ljudi neće da se vakcinišu zbog nekih zavereničkih teorija“, rekao je Vučić.

Link to comment

Koja je glupost to da će proći 8 meseci od vakcinacije pa će se ljudi zaražavati.

 

Ako već imaš vakcine, a ljudi neće da se vakcinišu prvi put, onda daj već vakcinisanima, naročito ovima što su primili kinesku vakcinu, treću dozu posle 6 ili 8 meseci.

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, vememah said:

U Moskvi objavili obaveznu vakcinaciju gomile zanimanja, Peskov kaže njet, videćemo hoće li kad se Putin vrati ponovo pasti brisanje/modifikovanje objave kao prošli put.

 

 

 

.

 

Mislim da ne postoji sansa da se uvede obavezno vakcinisanje, makar ne zvanicno kroz zakon, ja bih bio bas iznenadjen...Moze da bude pritisaka u nekim sluzbama sa strane rukovodecih ljudi ali ne vise od toga...

Rusija je specificna drzava, i gledati na nju kroz prizmu zapada, ili cak na ono sto sto okruzuje prosecnog gradjanina Srbije je nemoguce, i nije dobro...

 

Ne znam ko je ovaj Jens, ali je u pravu...

 

.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, gospa buba said:

shta cesh sad? jel mozesh na komshijski otok da idesh, izinata makar? :unsure:

Gotovo ovde vanredno stanje, hteli na Kanarima da produze, al ne da Sud. Ausvajs mi sad sluzi za napolje. 

Link to comment
18 minutes ago, gospa buba said:

gotovo vakcinisanje?

koliko nas je, dokle smo stigli?

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk
 

48,14%
 

pa da dodamo na to preležale i maloletne

700k zaraženih do sad po batutu

10ak posto mlađih maloletnika i to je to

Link to comment

definitivno usporavamo sa čipovanjem, išlo je to na 7-8% mesečno, dok se u poslednjih mesec dana čipovalo 5%, u prethodnih 14 dana svega 1,3%  onih koji su primili prvu dozu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...