Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

4 hours ago, Milosh76 said:

Danas ce dvojica kolega antimozgasa da mi traze cip magnetom... Javljam rezultate :D

Jedan propagira ravnu zemlju, a drugi da nas truju sarinom iz vazduha.

 

Ja želim da se čipujem i digitaliujem kako što propoveda Michio Kaku.

Pošalji tu dvojicu kod mene pogotovo ako imaju sestre. Mogu i braća, ne pravim pitanje.

 

Link to comment
Jedan ima brata, drugi je jedinac... Mnogo su se razocarali sto magnet ne radi onako kako su hteli biggrin.png


naravno da ne radi, ne treba im statichko polje, nego promenljivo hihi.gif

treba im ozbliljan elektromagnet sa ochitavanjem, a onda i ozbiljan optichki uredjaj da vide shta su uradili. nisu valjda mislili napamet, da vuku na mehaniku srbin pobedjio??? ohmy.gif

kakvo potcenjivanje bila gejtsa dry.png



molim za detalje eksperimenta, ako ih je bilo hihi.gif

sent from bubamoto


Link to comment
15 minutes ago, gospa buba said:

molim za detalje eksperimenta, ako ih je bilo

Uzeo neki magnet i prineo ga levoj i desnoj ruci od lakta ka ramenu... primitivni eksperiment

Link to comment
[mention=1302]Milosh76[/mention]
a onda su ga pozvali hitno da dodje jer je stigo cumur?
rolf.gif

dobro je, sprechio si me da postavim josh pitanja ph34r.gif


edip@ i dalje :rolf: :rolf: :rolf:

sent from bubamoto


Link to comment

Zena, dijabeticar, posle mesec dana ima rezultat na antitela 49.23 na granici 1. Vakcinisala se Fajzerom, nije imala koronu.

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

naravno da ne radi, ne treba im statichko polje, nego promenljivo hihi.gif

treba im ozbliljan elektromagnet sa ochitavanjem, a onda i ozbiljan optichki uredjaj da vide shta su uradili. nisu valjda mislili napamet, da vuku na mehaniku srbin pobedjio??? ohmy.gif

 

 

 

ej gospa naucnice da oftopikujem - sme li mali neodijumski magnet (recimo 10X10x10mm) da se nalazi blizu tela duze vreme? Na telu, zapravo?

 

Trazio sam po inter netu ali ne pise nista, racunam da je bezopasno - pise samo za pejsmejker da netreba da bude uz magnet

Edited by Caligula
Link to comment

Ne znam da li je dozvoljeno postavljanje screenshota sa FB ovde. U svakom slucaju od danas im je uvedena mera da mogu da prime Fajzer posle sest meseci od druge doze Sinofarma. Ne primaju buster nego obe doze. Ovo se odnosi na sve preko 50 godina i ugrozene kategorije mladjih od 50. Ako je dozvoljeno postavicu. Kada je korona krenula toliko sam se ubedacila nedostatkom tacnih informacija da sam otvorila cak i fb nalog i uclanila se u sve provax grupe, cak i u UAE  grupu za vakcine

  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, Caligula said:

 

 

ej gospa naucnice da oftopikujem - sme li mali neodijumski magnet (recimo 10X10x10mm) da se nalazi blizu tela duze vreme? Na telu, zapravo?

 

Trazio sam po inter netu ali ne pise nista, racunam da je bezopasno - pise samo za pejsmejker da netreba da bude uz magnet

da 'radi' neshto osim pejsmejkera, svi bismo bili oblepljeni dosad :D

 

zezam se, ima istrazivanja, kolko sad videh, na mishima i pasovima su dobili neka suzavanja krvnih sudova i smanjivanje protoka, shto su kao ciljali na maligne stvari da istrazuju (ali je i to koliko shvatam 'mehanika', da se magnetom navode magnetski nosioci da prenose neke materije na cilj), kod osteoartritisa je ispalo na placebo, nishta, carpal tunnel isto kilavo nishta, to sve narukvice, i masa nekih drugih istrazivanja koja ili nisu potvrdjena ili se niko nije ni trudio. dakle siva zona ne zna se, ni da ni ne, za sada ne, da bi ti bash neshto bilo ni dobro ni loshe. nemoj progutati :D

 

drugo pitanje je a shta ti moranje da ga nosish? i di si reshio da ga metnesh? i nemoj naglavu :lolol:

Link to comment
13 hours ago, vememah said:

 

Zvanično je to rekla direktorka jedne bolnice samo za nju pre dva meseca. Ne nalazim da je iko tvrdio da u Srbiji dosad nije umrla nijedna revakcinisana osoba.

 

Glumac Vlasta Velisavljević je po svemu sudeći bio revakcinisan, prvu dozu je primio 21.1, drugu verovatno 11.2, mediji su 18.3. objavili da je primljen u bolnicu, a preminuo je 24.3.

@Indy je pisao da je njegov ujak koji je revakicnisan preminuo od korone. 

 

Moja tašta, takođe revaknisana, nije preminula ali je definitivno bila teži slučaj. Provela je preko 30 dana u bolnici. Ima preko 65 godina.

 

Svakako da vakcine generalno rade i da je neodgovorno ne vakcinisati se ali treba biti oprezan i posle druge doze, pogotovo stariji ljudi vakcinisani Sinofarmom. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...