Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

58 minutes ago, Jozef K. said:

Kakva je situacija sa antitelima? Moja majka je primila Kineza i ima 4,35 gde je 1 granica

 

Ne znam, to je za caleta uglavnom(sinofarm), nisam hteo da mi se krece previse a zasticen je po procentima efikasnosti i ako nema at, koliko toliko. Vise racunam vreme, uskoro cu poceti detaljnije da pratim izvestaje. Ja san bio do laba da merim nesto al sam zaboravio da trazim at. Moskva je imala neki dan veliki broj zarazenih, sa 10% vakcinisanih ako sam dobro video, polako ce da dolaze informacije relevantne za nas sto zelimo da budemo aktivni sa zastitom, ovi drugi ce anulirati dva/tri kruga, mozda cemo morati bas svi da prelezimo, al za starije bi bilo ok da ga dobiju i kasnije i sa nekim odgovorom

Dva kineza plus fajzer bi po meni bilo ok da pokrije dovoljan vremenski period. Super je sto ti majka ima  pozitivan rezultat, bilo sta preko je dobro samo jos ne znamo kada popusta. Evo Pariz skoro pun stadion, neki dan Budimpesta 60K, pravi se Exit kod nas a dolaze kvalifikacije za blizance verovatno ce vesic kasti da im treba lova il ce propasti, pa cemo pratiti

  • +1 2
Link to comment

20.6.

Quote

Do danas je u Srbiji data 5.146.241 doza vakcine.

Ukupan broj građana koji su primili prvu dozu i onih koji su primili obe doze iznosi 2.693.998.

Obe doze primile su 2.452.243 osobe.

https://www.rts.rs/page/stories/sr/Коронавирус/story/3134/koronavirus-u-srbiji/4416837/korona-srbija-podaci-zarazeni.html


17.6.

Quote

U Srbiji je prema najnovijim podacima dato ukupno 5.070.754 doza vakcina protiv korona virusa.

Ukupan broj građana koji su primili prvu ili obe doze je 2.681.511, dok je obe doze dobilo 2.389.243 ljudi.

http://www.tanjug.rs/full-view.aspx?izb=662043

 

Za tri dana dato 75.487 doza (oko 25.000 dnevno), od toga 12.487 (oko 4000 dnevno) prvih i 63.000 (21.000 dnevno) drugih.

Edited by vememah
  • Hvala 1
Link to comment
22 hours ago, apostata said:

E4RTNFpXwAAzR_W.jpg


 

Koje je racionalno objasnjenje za ovo kod Rusa? Razume li neko? Meni je to potpun WTF i neocekivano. 

 

Negde cuh da je Ukrajina najantivaks od svih, da ne kazem da sam imala iskustvo koje potvrdjuje to. 

Edited by Moonwalker
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Tragičan je broj novovakcinisanih. Ili nas možda zaista ima sve skupa 5 miliona ali nas lažu i mažu. :/

koji je broj u imeniocu kada računaju procenat vakcinisanih?

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, djordje geprat said:

koji je broj u imeniocu kada računaju procenat vakcinisanih?

Dobro pitanje. Valjda broj punoljetnih, ali sad sa ovim promjenama da mogu i maloljetni, vjerovatno će se mijenjati.

Link to comment
1 hour ago, Moonwalker said:


 

Koje je racionalno objasnjenje za ovo kod Rusa? Razume li neko? Meni je to potpun WTF...

Potpun WTF je kompletan grafik. Grafik su pravili na osnovu uzoraka, pri čemu su van SAD uzorci bili smešni. Indija 46% vakcinisanih, Kina 64% vakcinisanih i 29% planira. 

Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

Dobro pitanje. Valjda broj punoljetnih, ali sad sa ovim promjenama da mogu i maloljetni, vjerovatno će se mijenjati.

ma i da se računaju samo punoletni, neki su za ovih godinu i po umrli, neki postalipunoletni, priličan broj ljudi je van srbije, imamo ovde ljude (mahom rome) koji su van sistema.....

Link to comment

Ova fotografija nije iz Srbije...

 

edit: mislim na fotografiju iz teksta AJB o vakcinaciji stranaca u Srbiji

Edited by Velocipede
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...