Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

8 minutes ago, dùda said:

eh, ali koliko se inkasira od citostatika i ostale hemije

Pa ko nam kriv kada sveti profit funkcionise po principu bolje da vas sto duze lecim, nego da vas izlecim.... :fantom: 

Link to comment
13 hours ago, mraki said:

Ja nisam baš optimističan da će omladina tek tako primiti vakcinu, jer im je usput eto, u tržnom centru. Ne kažem da je loša ideja, ali moralo bi to u sklopu neka jače kampanje.

 

Nisu toliko glupe državne institucije, što da troše pare za kampanje za vakcinicanje kada će to po automatizmu odraditi avio kompanije, grčka, turska i ostale turističke destinacije.

Link to comment

U nedelju će biti tri nedelje otkako sam primio prvu dozu Sputnjika, a još nisam dobio poziv za revakcinaciju. Kad su vama ostalima stizali pozivi za drugu dozu svih vakcina?

 

 

Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

U nedelju će biti tri nedelje otkako sam primio prvu dozu Sputnjika, a još nisam dobio poziv za revakcinaciju. Kad su vama ostalima stizali pozivi za drugu dozu svih vakcina?

 

 

 

Dan ili dva pre termina. 95% da ce ti se javiti koliko danas ili sutra ujutru, a i da ti se ne jave mozes slobodno da odes bez poziva.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, napadaj said:

Bilo baš onako kako je Harper rekao, email i SMS sa pozivom stigli u roku od sat vremena otkako sam pitao.

 

Sta da ti kazem. Imate Vidovitu Zorku na forumu.:laugh:

Link to comment

U BJR Sloveniji svaki dan neka nova ludost, ne smem više ujutru da palim telefon, da mi ne presedne dan pre doručka. Nedavno smo saznali, da je naš Jajoglavi PV u decembru odbio porudžinu dodatnih količina Fajzera i Moderne, nekih 500-600k doza, koje su odmah pokupili Danci, Švabe i još poneki, onda bi debili da rasparčavaju Balkan a danas saznajemo, da su pogurali maturante u prioritetnu grupu za vakcinisanje - klince od 18/19 godina, kojima ništa ne fali a gomila ljudi među njima i moja bolja polovina čami kod kuće od septembra, jer ne znamo kako mi njena autoimuna podivljala u slučaju upoznavanja sa koronom. Kako se vi nosite sa idiotima na vlasti već 9 godina? Ja evo godina dana, fitilj dogoreo, ako se ovo ne završi uskoro, moraću u Bukovicu po zakopano oružje 

  • +1 3
Link to comment



U BJR Sloveniji svaki dan neka nova ludost, ne smem više ujutru da palim telefon, da mi ne presedne dan pre doručka. Nedavno smo saznali, da je naš Jajoglavi PV u decembru odbio porudžinu dodatnih količina Fajzera i Moderne, nekih 500-600k doza, koje su odmah pokupili Danci, Švabe i još poneki, onda bi debili da rasparčavaju Balkan a danas saznajemo, da su pogurali maturante u prioritetnu grupu za vakcinisanje - klince od 18/19 godina, kojima ništa ne fali a gomila ljudi među njima i moja bolja polovina čami kod kuće od septembra, jer ne znamo kako mi njena autoimuna podivljala u slučaju upoznavanja sa koronom. Kako se vi nosite sa idiotima na vlasti već 9 godina? Ja evo godina dana, fitilj dogoreo, ako se ovo ne završi uskoro, moraću u Bukovicu po zakopano oružje 


Mi se sa idiotima na vlasti nosimo 30 godina, naiđu periodi kada ih je malo manje ali su uvek prisutni :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • +1 7
Link to comment
48 minutes ago, EvilMile said:

U BJR Sloveniji svaki dan neka nova ludost, ne smem više ujutru da palim telefon, da mi ne presedne dan pre doručka. Nedavno smo saznali, da je naš Jajoglavi PV u decembru odbio porudžinu dodatnih količina Fajzera i Moderne, nekih 500-600k doza, koje su odmah pokupili Danci, Švabe i još poneki, onda bi debili da rasparčavaju Balkan a danas saznajemo, da su pogurali maturante u prioritetnu grupu za vakcinisanje - klince od 18/19 godina, kojima ništa ne fali a gomila ljudi među njima i moja bolja polovina čami kod kuće od septembra, jer ne znamo kako mi njena autoimuna podivljala u slučaju upoznavanja sa koronom. Kako se vi nosite sa idiotima na vlasti već 9 godina? Ja evo godina dana, fitilj dogoreo, ako se ovo ne završi uskoro, moraću u Bukovicu po zakopano oružje 

 

Navika.:D

Link to comment
7 minutes ago, Valkyrie said:

Kako je gore kod vas u Sloveniji, ladno? Al, standard :sleep:

Taman me krenulo, novi posao, stan, renovacija, planovi kako ćemo na neko putovanje, e nećeš Mile, evo ti zarazna bolest i Janša, snađi se, plivaj. Još kao so na ranu, skontali novopridošli mesari Dragani i u lokalnom Sparu, da nisam Podalpski Srbin, nego onaj pravi autohtoni čefur, pa oće da se bratime, zemljače, rode, Putine... Ali uvek može gore, uvek postoji Vranje ili tako nešto.

  • Haha 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...