Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

meni je ideja o vakcinaciji neobradjena i zakasnela, 2u1.

da li je srpski narod uopshte pohrlio cela tri dana posle domacinove velelepne vakcinacije ili nije ni toliko?

znachi naci frekvencije, na svaka 2 sata, kako zashto kada i gde. u mozak. ali proshle godine. sad je gotovo.

sent from bubamoto







Link to comment
meni je ideja o vakcinaciji neobradjena i zakasnela, 2u1.

da li je srpski narod uopshte pohrlio cela tri dana posle domacinove velelepne vakcinacije ili nije ni toliko?

znachi naci frekvencije, na svaka 2 sata, kako zashto kada i gde. u mozak. ali proshle godine. sad je gotovo.

sent from bubamoto








27 komada se vakcinisalo u rudnoj glavi od velikoga dana
Link to comment
1 hour ago, morgana said:

meni je ideja o vakcinaciji u tc dobra

 

Apsolutno. Stoka i zivina se obicno i vakcinisu na svojoj boravisnoj adresi, u kokosinjcima i stalama. Sta fali da se vakcinisu i u trznim centrima?

Edited by harper
  • +1 5
  • Haha 4
  • -1 1
Link to comment

Dok ne krenu da bodu u Lidlu..nista nece da urade.

 

Za sve koji se bocnu piletina 50% jeftinija i vaucer za gratis somune i frei koncert Zvezda granda koje ce odrzati turneju kad sve ovo prodje.

 

Reseno.

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment
Dok ne krenu da bodu u Lidlu..nista nece da urade.
 
Za sve koji se bocnu piletina 50% jeftinija i vaucer za gratis somune i frei koncert Zvezda granda koje ce odrzati turneju kad sve ovo prodje.
 
Reseno.
Ne'a više gužvi u lindi.
Rade kahvane
Link to comment
48 minutes ago, renne said:

27 komada se vakcinisalo u rudnoj glavi od velikoga dana

od 53 zivuca rudno-glavanina? onda je to veliki uspeh kampanje :hihi:

 

mislim, kolko sveta ima tamo uopshte? :unsure:

Link to comment

Dvije tišće u tom selu po zadnjem popisu (naravno pitanje je koliko ih je stvarno tu), sigurno se i neka okolna tu vakcinišu.

 

Quote

Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, primio je 6. aprila u Rudnoj Glavi prvu dozu vakcine kineskog proizvođača Sinofarm i toga dana je u rudnoglavskoj Zdravstvenoj stanici dato 137 doza vakcina protiv korona virusa.

Narednih nekoliko dana, odnosno od srede do petka vakcinisano je još 27 građana u ovoj Zdravstvenoj stanici.

Poređenja radi, od 1. februara do 2. aprila u Rudnoj Glavi je vakcinisano 154 meštana od čega je njih 67 revakcinisano. Sigurno je da je broj imunizovanih stanovnika ovog sela veći, budući da je jedan broj njih cepivo primio u Majdanpeku u periodu od 13. januara do 1. februara kada je imunizacija bila moguća samo na jednom vakcinalnom punktu u čitavoj opštini i to Majdanpeku, pre nego je majdanpečki Dom zdravlja organizovao imunizaciju na još dva punkta u Donjem Milanovcu i Rudnoj Glavi.

https://www.danas.rs/drustvo/posle-predsednika-u-rudnoj-glavi-samo-27-vakcinisanih/

Edited by vememah
Link to comment

Moze i po TCovima, dakle sta Srbinu i ostalom gradjanstvu ove zemlje fali? Pa kafana, sto mogu da razumem i TC, to vec manje.
Mada ima jos jedna dobra ideja, malo pre je cuh: dajte mamografe po TCovima. Nije losa, zajedno sa vakcinama, ofc.


  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Jumanji said:

Moze i po TCovima, dakle sta Srbinu i ostalom gradjanstvu ove zemlje fali? Pa kafana, sto mogu da razumem i TC, to vec manje.
Mada ima jos jedna dobra ideja, malo pre je cuh: dajte mamografe po TCovima. Nije losa, zajedno sa vakcinama, ofc.
 

 

ima i neka voditeljka s hepi/pinka danas prica kako se zarazila 6 sedmica nakon revaxa (kinezom). kaze blazi slucaj, bez T, kasalj i malaksalost..a istovremeno zarazena s njom i majka te druge su imale goru kl.sliku

najbolje je kad opisuje kako je glatko  bez po problema dosla do testa, i pregleda kod stevanovica itd

Link to comment
5 hours ago, Boycie said:

Koje sam ja sreće, jutros dobio biontech pfizzera prvu dozu (Nemačka) a sat i po kasnije saznao da sam prekjuče bio u kontaktu sa covid pozitivnom osobom u istoj sobi (uz samo ca 2m distance bez maski)...

 

jbt.

Pripazi. Ne znaci da nisi zaražen. Moja fizio je dobila kovid 5-6 dana nakon prve doze. 

Link to comment
5 hours ago, Boycie said:

Koje sam ja sreće, jutros dobio biontech pfizzera prvu dozu (Nemačka) a sat i po kasnije saznao da sam prekjuče bio u kontaktu sa covid pozitivnom osobom u istoj sobi (uz samo ca 2m distance bez maski)...

 

jbt.

Pripazi. Ne znaci da nisi zaražen. Moja fizio je dobila kovid 5-6 dana nakon prve doze. 

Link to comment
Just now, dragance said:

Pripazi. Ne znaci da nisi zaražen. Moja fizio je dobila kovid 5-6 dana nakon prve doze. 

 

Just now, dragance said:

Pripazi. Ne znaci da nisi zaražen. Moja fizio je dobila kovid 5-6 dana nakon prve doze. 

 

Dobro je, Dragance, pripazice.:D

  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...