Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

4 minutes ago, harper said:

Izvinjavam se ako je bilo, zna li neko da li je Evropska agencija dala zeleno svetlo Sputnjiku V i ima li naznaka da ce se to desiti? Meni vakcina najvise treba zbog putovanja a racunao sam da je bolje da se prijavim za Sputnjik jer cu se Fajzerom verovatno vakcinisati za jedno 30 godina kad dodjem na red.

 

.

 

Nije dala...jer Sputnik nije ni aplicirao...kako sad to izgleda, pre te aplikacije to pitanje ce se resavati na nekim drugim mestima...

 

.

Link to comment
16 minutes ago, Arkadija said:

Kod nas stigao dopis da se medicinski radnici HITNo izjasne danas o vakcinaciji kineskom vakcinom, podatke da im pošaljemo do 18 časova. A pre toga je stigao dopis da se izjasne o tri ponuđene vakcine, rok je nešto duži, do kraja nedelje. 

Sve u svemu za Sinofarm se prijavilo 3 zaposlenih.

Sad da vidimo lojalnost SNS- u :fantom:

Link to comment
23 minutes ago, Caligula said:

Debil

 

vakcinisali se politicari, estrada i mafija, sada moye da deli okolo.

 

I to ne kineze nego Fajzer.

 

šta znaš, možda su to samo restlovi koje niko neće. pa će da sa makedoncima neki trange-frange da uradi

prijavilo se malo ljudi generalno, dosta njih traži samo rusku ili kinesku ili im je sve'dno, a rekoše da su poručili oko 350.000 od fajzera i ako su videli da će im dosta ostati onda barem da podeli 8000 makedoncima. uzeće on njih nešto što mu treba, deo plebsa što gleda sarapu i čita kurir će da glaba priču o supersili koja spasava ostatak Evrope i svima dobro.

sutra garant ide vest "Dodik: poklonilo nam 30.000 doza, svaka čast Vučiću"

Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

 

šta znaš, možda su to samo restlovi koje niko neće. pa će da sa makedoncima neki trange-frange da uradi

prijavilo se malo ljudi generalno, dosta njih traži samo rusku ili kinesku ili im je sve'dno

 

Pa nece biti, prijavilo se za Fajzera dosta ljudi.

Link to comment
7 hours ago, Filozof manijak said:

 

Ovakve informacije i ja dobijam sa više strana: supružnici i deca zdravstvenih radnika, kao i njihova rodbina, dobijaju vakcine preko reda i bez ikakvog kriterijuma (nisu ugrožena grupa). Nije da sam se nešto iznenadio, očekivao sam da će tako biti, kao i sve ostalo u ovom raspalom provizorijumu od države.

 

Eh...

 

Nama jos nisu ni dosle vakcine.

 

Kazu, bice 80.000 do kraja  januara, a velika isporuka mart-april.

 

U medjuvremenu, bizMismeni pritiskaju da "privatni sektor" uveze vakcije, a drzava ce ionako da se brine o vakcinaciji  siromasnih.

 

Za tri nedelje izbori. Bice veselo na birackom mestu. Naime, ovde ima 1 clan nominovan od izborne komisije a ostale clanove cine gradjani izvuceni po principu slucajnog uzorka. Ako se ne pojavis platis kaznu ($60). Posto je u toku drugi talas, moji pzonanici kazu da nisu ludi da idu da sede osam sati, radije ce da plate kaznu.

Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

 

 

Debil

 

vakcinisali se politicari, estrada i mafija, sada moye da deli okolo.

 

I to ne kineze nego Fajzer.

Nije debil, nego mučko đubre. Zlo.

1 hour ago, omiljeni said:

 

šta znaš, možda su to samo restlovi koje niko neće. pa će da sa makedoncima neki trange-frange da uradi

prijavilo se malo ljudi generalno, dosta njih traži samo rusku ili kinesku ili im je sve'dno, a rekoše da su poručili oko 350.000 od fajzera i ako su videli da će im dosta ostati onda barem da podeli 8000 makedoncima. uzeće on njih nešto što mu treba, deo plebsa što gleda sarapu i čita kurir će da glaba priču o supersili koja spasava ostatak Evrope i svima dobro.

sutra garant ide vest "Dodik: poklonilo nam 30.000 doza, svaka čast Vučiću"

Majka koja je 75+ i supruga koja je prosvetni radnik su se prijavile isključivo za Pfizer. I ološ koji vodi zemlju sebe je vakcinisao, ostatak deli dalje, a za svoje građane nema, nego uvaljuje kineza.

  • +1 2
Link to comment

S obzirom da se do sada za vakcinaciju prijavilo cca 350k ljudi, od toga trećina za Fajzer, to bi trenutno iznosilo između 100-120k.

 

Koliko smo mi Fajzera uopšte primili (kao država) ukupno do sada?

Link to comment
25 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

S obzirom da se do sada za vakcinaciju prijavilo cca 350k ljudi, od toga trećina za Fajzer, to bi trenutno iznosilo između 100-120k.

 

Koliko smo mi Fajzera uopšte primili (kao država) ukupno do sada?

ah, koliko andjela stane na vrh igle...

 

nego, ako nas iz skola budu gurali da primimo kinesku, ja se necu vakcinisati dok ne dodje na red neka druga, koliko god trajalo... ili kinesku ne odobri odgovarajuce telo eu ili usa.

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...