Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

4 minutes ago, renne said:

U Vranju bila masovna organizovana vakcinacija medijskih radnika Severne Makedonije

Bravo, docim mnogi domicilni i dalje cekaju ishod ruleta iz Batuta kad ce biti pozvani 

Link to comment
3 minutes ago, yabadaba said:

@harper

Medijskih ne medicinskih

 

O, jebo te, moracu malo da se odmorim od citanja foruma.:laugh:

 

edit: Mada nema veze, bravo svejedno.

Edited by harper
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Bravo. Ti jadni lekari i dole najebavaju kao zuti, neka smo i mi jednom uradili pravu stvar. Ako vec ima viska vakcina zasto da ne.

dole kod mene otisli u fabriku da vakcinisu zaposlene, ima oko 300 radnika, broj vakcinisanih nakon te akcije - 0. nazalost, bice viska, prilico sam pesimistican sto se vakcinacije tice, mislmi da ce morati da otezaju ljudima na sve moguce nacine da odbiju vakcinu. 

Link to comment

smatram da to ne bi dalo nikakav rezultat. posle skoro godinu dana skoro idiotske nacionalne kampanje 'danas jedno sutra drugo' bukvalno svakog dana i na svim frontovima, mislim da nema tih selebritija koji mogu da poprave stvar u smislu masovnosti. ljudi koji ne zele su fantastichno ushancheni u svoj fanatizam, ne vidim kako to moze da se reshi osim ozbiljnom prinudom (ima sve ali pcr na svaka 72 sata ili nema nichega). ili da direktno umru od korone, poshto ne vidim ni da umiranje bliznjih neshto bitno menja, prosto su reshili. a ozbiljna prinuda ce pre da okrnji popularnost nego shto ce da popravi brojno stanje, bojim se da je domacin preshao granicu, shto zbog dobrih savetnika, shto zbog entropije kao takve, u kojoj je realno uzivao sve vreme. sad ce da plati, loshe je shto cemo i mi, a interesantno je da to vishe ni nema veze nama, stvar je globalna.

Edited by gospa buba
  • +1 6
Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

smatram da to ne bi dalo nikakav rezultat. posle skoro godinu dana skoro idiotske nacionalne kampanje 'danas jedno sutra drugo' bukvalno svakog dana i na svim frontovima, mislim da nema tih selebritija koji mogu da poprave stvar u smislu masovnosti. ljudi koji ne zele su fantastichno ushancheni u svoj fanatizam, ne vidim kako to moze da se reshi osim ozbiljnom prinudom (ima sve ali pcr na svaka 72 sata ili nema nichega). ili da direktno umru od korone, poshto ne vidim ni da umiranje bliznjih neshto bitno menja, prosto su reshili. a ozbiljna prinuda ce pre da okrnji popularnost nego shto ce da popravi brojno stanje, bojim se da je domacin preshao granicu, shto zbog dobrih savetnika, shto zbog entropije kao takve, u kojoj je realno uzivao sve vreme.

 

Isti oni koji su hejtovali Nikolu Rokvica bi prozvali i Nola da je izdao pravoslavlje, srpstvo i sta sve ne..

  • +1 2
Link to comment

shtavishe ubedjena sam da ni ludi nestor lichno i luda danica, da se venchaju i vakcinishu u istom trenutku, ne bi namamili ni 100 sledbenika.

 

a oni se pitaju, ne novak i ne gospodin aleksandar.

 

prozvali bi patrijarha da je izdao pravoslavlje :hihi:

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...