Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 hour ago, Milosh76 said:

 

Suvise ga malo ima da bude za free boc.. .Pre ce Sputnika ili Kineza. Mada kolika je zainteresovanost, samo pod pretnjama cemo doci do 3M vakcinisanih, preko toga tesko.

Uopste ga nije malo. Ja juce prijavio neke rodjake. Zena 70 godiste, muz nesto stariji. Dobili odmah danas poziv za sutra za fajzera. A prijavio ih za sve sem AstraZeke...

Link to comment

Elita očigledno završila vakcinisanje.

Jedva ubedim švecu da se prijavi, ona štiklira iz nekog razloga kineza i fajzera , i danas je zovu za fajzera :blink:

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Ja aktivno lobiram bliske ljude, ova konkretno što ide s tobom u Surčin je ona što smo se zajedno letos zarazile pa mislila ne treba joj vakcina, sačekaće još maaalooo... Isprala sam joj mozak i sutra ide ko bela lala. Radim sad na jednoj što se "plaši vakcine" a ludača je frizerka i dolazi joj kuso i repato u salon. SKOJ pati za mnom, ubeđujem "omladinu" level pro. 

 

 

@mraki stavi kafu da te ljudi časte što si im obezbedio vakcinu, pa to samo tebi može da se desi :lolol:

Ja realno ne mogu sebi pripisati zasluge, ovi se usrali od vakcine samo tako, ali ubedila ih deca (ja samo podržao) da moraju ako žele da pređu granicu, tako da su prisiljeni na neki način. :D

Pokušao sam da ih opustim pričom kako je neuporedivo manji rizik od vakcine nego od bolesti, ali jok.

Umro ovaj, umro onaj. Reko od čega, vakcine? Da da. Džabe bilo kakva dalja priča. Naravno, na pitanje ko je tačno umro nisam dobio odgovor. Ne znaju ime, čuli od nekoga... :isuse:

Edited by mraki
Link to comment

Kontigent od 55.990 doza vakcina proizvođača „Fajzer-Biontek“ stigao je danas u Srbiju, saopštilo je Ministarstvo zdravlja, a prenela Radio-televizija Srbija.


Link to comment
4 hours ago, Filozof manijak said:

Ima, i pravilo je prosto da prostije ne može biti: vakcinišite se i ne merite antitela

 

I najvaznije, paziti se kao i pre vakcine

  • +1 2
Link to comment

Imam par pitanja za strooku. Virus sam prebolovao sa lakšom upalom pluća u avgustu, at nikad nisam radio . Sad imam opciju da u Srb primim vakcinu relativno jednostavno i brzo , problem mi predstavlja odlazak kasnije na drugu dozu. Ima li efekta jedna doza , ili možda Čak i druga ali možda ne baš u terminu . Ili sve to ubosni da sačekam ipak jbmga

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

Link to comment
Just now, beeva said:

Imam par pitanja za strooku. Virus sam prebolovao sa lakšom upalom pluća u avgustu, at nikad nisam radio . Sad imam opciju da u Srb primim vakcinu relativno jednostavno i brzo , problem mi predstavlja odlazak kasnije na drugu dozu. Ima li efekta jedna doza , ili možda Čak i druga ali možda ne baš u terminu . Ili sve to ubosni da sačekam ipak jbmga

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 

 

Izaberi Astra Zeku, dok dodjes do druge doze ili ce korona nestati ili cemo svi ispod leda.:D Tri meseca do druge doze pada negde u junu, ako ne izadjemo na nekakvu zelenu granu do tada izujedacemo se medjusobno.

  • +1 3
Link to comment

Moram da provjerim, idem u jedno manje mjesto u Vojvodini pa da vidim ima li u ponudi . Ma primiću bilo šta samo da ono sranje ne prolazim ponovo .

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...