Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Evo portali se uključuju sa Sajma, SvemirZeka free for all....

Ali mučena doktorka:
Nismo zadovoljni odzivom i zato primamo sve i bez poziva AstraZeneca je odlična vakcina!

Novinarka:
A kako komentarišete da se skoro trećina populacije vakcinisala i da smo među liderima u Evropi pa i u svetu?

Doktorka:
Pa da veliki je odziv, država je odlično reagovala na izazove..

.... Shiit has hit the fan!

  • Haha 7
Link to comment
1 hour ago, ducca said:

 

Sa ovom turom cenim da će očistiti Fajzer prijavljene. Za koju nedelju (dok prodje revakc) će i za njega biti punkt na sajmu za bez poziva.

Ja aktivno lobiram bliske ljude, ova konkretno što ide s tobom u Surčin je ona što smo se zajedno letos zarazile pa mislila ne treba joj vakcina, sačekaće još maaalooo... Isprala sam joj mozak i sutra ide ko bela lala. Radim sad na jednoj što se "plaši vakcine" a ludača je frizerka i dolazi joj kuso i repato u salon. SKOJ pati za mnom, ubeđujem "omladinu" level pro. 

 

 

@mraki stavi kafu da te ljudi časte što si im obezbedio vakcinu, pa to samo tebi može da se desi :lolol:

Edited by Valkyrie
  • +1 7
  • Haha 2
Link to comment

@Valkyrie Isto, kolega prvi sto do mene - klinci školarci, u septembru kačio kovid sa laganom upalom pluća, kaže ima još antitela... No sugerisao sam mu da je bolje da se sad prijavi dok ne krene "navala" pred letovanja ili kad gastosi dodju pa spoje Uskrse. Prijavio se u petak :D 

  • +1 2
Link to comment

pričam sa šoferom iz kombinata, čovek ima rezon da mu pozavidi pola kriznog štaba i dobar deo struketm, a sve na temu vakcine i virusa

 

tako neka crtica iz života mi ulije neosnovanu nadu, al je lepo

  • +1 4
Link to comment

Mađari odobrili kinesku Kansinovu vakcinu i indijsku verziju oksfordske.

 

 

Odranije imaju odobrene Fajzer, Modernu, oksfordsku, rusku Sputnjik V i kinesku Sinofarmovu.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, vememah said:

Mađari odobrili kinesku Kansinovu vakcinu i indijsku verziju oksfordske.

 

kakva je ta kansino ?  klasična ili vektorska ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...