Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

2 hours ago, ducca said:

Prošli ponedeljak samo 16k Fajzera doslo

Otprilike su vakcinisali sve zainteresovane. Moj burazer konačno stigao na red.

Link to comment
1 hour ago, Facundo Orellana said:

Otprilike su vakcinisali sve zainteresovane. Moj burazer konačno stigao na red.

Gos'n Valk još nije, a mislim da ni @ducca

@LeBron bukvalno najmanje ljudi znam koji su primili Sputnik i to nikog u rl, samo na forumu čula za nekoliko. 

Kakve je imao nuspojave? 

Edited by Valkyrie
Link to comment

Ja sam se revakcinisao Sputnikom u subotu, a i roditelji su isti dan primili prvu dozu Sputnika u Bosni - nikakve znacajnije nuspojave nismo imali. Ja sam bio malo kilav u nedelju ali to vise pripisujem cinjenici da sam cijelu subotu proveo napolju i propisno se smrzao nego vakcini.

  • Hvala 2
Link to comment
18 minutes ago, Valkyrie said:

Gos'n Valk još nije, a mislim da ni @ducca

@LeBron bukvalno najmanje ljudi znam koji su primili Sputnik i to nikog u rl, samo na forumu čula za nekoliko. 

Kakve je imao nuspojave? 

Ja sam na Fajzer mislio. Barem su ovde u Novom Sadu svi zainteresovani došli na red tokom prethodne nedelje. Nadam se da će svi zainteresovani ove nedelje konačno i biti pozvani.

Link to comment
26 minutes ago, Valkyrie said:

Gos'n Valk još nije, a mislim da ni @ducca

@LeBron bukvalno najmanje ljudi znam koji su primili Sputnik i to nikog u rl, samo na forumu čula za nekoliko. 

Kakve je imao nuspojave? 

Jedan dan ga je bas slomilo, a inace je kao od brega odvaljen, 40 godina.

Sestra posle isto primila Rusku, njoj apsolutno nista nije bilo :)

  • Hvala 1
Link to comment

U međuvremenu, Bajdenova administracija rešila da pozajmi deo vakcina na kojima sedi iako ih FDA nije odobrio.

 

Quote

The Biden administration on Thursday revealed the outlines of a plan to “loan” a limited number of vaccines to Canada and Mexico as the president announced the U.S. is on the cusp of meeting his 100-day injection goal “way ahead of schedule.” “I’m proud to announce that tomorrow, 58 days into our administration, we will have met our goal,” Biden said. He promised to unveil a new vaccination target next week, as the U.S. is on pace to have enough of the three currently authorized vaccines to cover the entire adult population just 10 weeks from now.

Ahead of Biden’s remarks, the White House said it was finalizing plans to send a combined 4 million doses of the AstraZeneca COVID-19 vaccine to Mexico and Canada in its first export of shots. Press secretary Jen Psaki said the details of the “loan” were still being worked out, but 2.5 million doses would go to Mexico and 1.5 million would be sent to Canada.
https://www.france24.com/en/americas/20210319-closing-in-on-100m-goal-us-agrees-to-share-astrazeneca-vaccines-with-mexico-canada?ref=tw
Edited by vememah
Link to comment
11 hours ago, ducca said:


Ako postoji mig odozgo, vest se lagano upakuje u sjajan papir i prosledi na Pink i RTS i to je to, većina neće ulaziti dublje u detalje. Bar su u tome dobri da prodaju šta god hoće svojim gledaocima, nije mi jasna ova inertnost i propagiranje principa svako nek radi kako mu volja. Prosečan Srbin volju nema, niti mišljenje, već čeka da ga neko uputi, vrlo je jednostavno.

 

Prosečan Srbin ima mišljenje, ali je ono naravno pogrešno, anticivilizacijsko, primitivno i zatucano. Stoga naravno da mora agresivna kampanja, po meni bi najefikasnije bilo uklesivanje mišljenja pijukom u čelenku jer bi to možda i prodlo do mozga ali mene neće niko da sluša :sad:

  • +1 1
Link to comment

Ja prijavio neke matorce iz komšiluka za Fajzera negde posle moje prve doze, znači ima oko 3 nedelje. Nisu još dobili poziv.

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...